Депутат Альтернативи для Німеччини заявив, що нібито не всі члени СС були злочинцям

Депутат Альтернативи для Німеччини заявив, що нібито не всі члени СС були злочинцямГоловний кандидат ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD) на виборах до Європарламенту Максиміліан Кра припинив агітацію і вийшов з правління партії. Причина – реакція на його заяву про те, що нібито не всі члени СС є злочинцями

Керівництво AfD також заборонило Кра виступати публічно від імені партії.

Сам парламентарій пояснив своє рішення тим, що його заяви “використовуються в якості приводу для завдання шкоди нашій партії”.

Французька правопопулістська партія “Національне об’єднання” оголосила про припинення співпраці з AfD в Європарламенті.

Перед тим в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica Кра заявив, що не всі члени СС були злочинцями. “Я ніколи не скажу, що будь-хто, хто носив форму СС, автоматично стає злочинцем”, – сказав Кра.

Зв’язки AfD з Росією

У вересні 2022 року група депутатів AfD заявила про плани здійснити візит до Росії та “на схід України”.

За даними розслідування Spiegel, Росія співпрацює з “Альтернативою для Німеччини”, ставлячи перед нею завдання перешкоджати поставкам німецької зброї в Україну.

The Insider пише, що депутати AfD узгоджували з кураторами у ФСБ тексти своїх виступів і за їхньою вказівкою судилися з урядом Німеччини, щоб зупинити військову допомогу Україні.

Нещодавно, у цьому місяці, у топ-політика партії Петра Бистрона пройшли обшуки. Його підозрюють у зв’язках із медіаплатформою проросійського колишнього українського депутата Віктора Медведчука, який знаходиться у РФ і сприяє її агресії проти України.

Путін і нацизм

У лютому в інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону російський диктатор Володимир Путін звинуватив поляків у нападі нацистської Німеччини на Польщу в 1939 році. За його словами, Варшава “змусила” Адольфа Гітлера на себе напасти, оскільки “загралася” і виявилася “занадто незговірливою”.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело