Петиція Президенту про "Відміну заборони на встановлення автономного (індивідуального) газового опалення"

Шановні співвітчизники, просимо розглянути та підтримати петицію до Президента. Вже декілька років реформ, в країні ведуться розмови про енергозбереження та необхідність скорочувати споживання газу населенням. Уряд наполегливо не хоче бачити основну проблему гігантського споживання газу - неефективну та зношену радянську систему центрального опалення (ЦО) та гарячого водопостачання (ГВП) багатоквартирних будинків.

Зношеність систем ЦО та ГВП в Україні становить до 80%. 30% в середньому становлять прямі втрати в наслідок зношеності. Тобто третину астрономічної суми в валюті, яку воююча та бідна країна витрачає на закупівлю газу для опалення йде просто на обігрів повітря та землі.

Весь цивілізований світ давно знайшов рішення - це індивідуальне автономне опалення.

На відміну від центрального опалення, індивідуальні котли:

1. Дозволяють ефективно спалювати газ. Немає втрат теплоносія.

2. Дозволяють гнучко регулювати температуру в залежності від реальної температури на вулиці та в конкретній квартирі. Тобто з'являється економічний сенс в утепленні фасадів, встановлення енергозберігаючих вікон, комбінуванні систем опалення, тощо. А також виключені ситуації, коли за вікном спека (або сонячна сторона), при цьому батареї працюють на повну потужність.

3. Дозволяють вимикати опалення повністю або знижувати температуру в ті години, коли нікого немає вдома (на роботі, взимку поїхали на відпочинок, т.і.).

4. Виключається можливість масштабних аварій на тепломережах, в результаті чого, без опалення залишаються цілі мікрорайони, лікарні. На ліквідацію цих аварій витрачаються колосальні гроші знов таки споживачів.

5. В результаті постійних проривів та ремонтів зношених мереж, виливається величезна кількість теплоносія, вартість якого потрапляє знову ж таки в рахунок споживача.

6. При індивідуальному опаленні, споживач не оплачує: вартість обслуговування самих котелень, обслуговування мереж, зарплату персоналу тепломереж, втрати, амортизацію, корупційні схеми енергокомпаній...
------

Завдяки індивідуальному опаленню з'явиться спосіб регулювати власне споживання і виникне економічний сенс інвестувати в енергозбереження - і ось за рахунок цього обсяг споживання газу впаде в рази!!!

Платити ринкову ціну правильно і неминуче, але цивілізована країна не повинна платити за опалення повітря і збагачення олігархів!

Підвищення тарифів на тепло без можливості впливати на об'єм його споживання - не знижує обсяг закупівель газу, воно просто робить біднішим населення України.

При всій очевидності даного рішення. При всій увазі до нашої країни і готовності міжнародної громадськості допомагати фінаносово модернізаровати нашу інфраструктуру. В Україні діє заборона на становлення індивідуального опалення в многоквартірних будинках.

У 2007 році, Кабінет Міністрів України затвердив Постанову № 1268 від 31 жовтня 2007 р., а Міністерство з питань житлово-комунального господарства України видало Наказ № 169 від 06.11.2007.

Цими документами було фактично унеможливлене встановлення індивідуальних систем опалення в квартирі.

У зв‘язку із цим, звертаймося із проханням відмінити дію вищезазначених документів, або внести в них відповідні зміни, для нормалізації ситуації в сфері автономного опалення.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ ПРЕЗИДЕНТУ

Від цього виграє і держава, відкрівші шлях для ефективного, и головне - безкоштовно для неї енергозбереження та зменшення споживання газу (і як наслідок - зниження його імпорту).

Від цього виграють й громадяни України, Які зможуть впливати на розмір власних комунальних платежів, інвестуючи в енергозберігаючої технології та регулюючи своє споживання без шкоди для комфортного проживання.

Це питання є дуже актуальним не тільки тому, що це буде реальне енергозбереження і зменшення залежності від імпорту газу, а і тому що відміна цієї безглуздої заборони знищить корумповані структури, які за хабарі видають дозволи на встановлення автономного опалення. 

Ті офіційні роз’яснення, щодо необхідності введення цієї заборони не мають жодних підстав, так як поквартирне автономне опалення при виконані всіх вимог експлуатації, не може створити жодних проблем. 
Європейська практика і досвід деяких українських міст, які відмовилися від автономного опалення, це тільки підтверджує

Заздалегідь вдячні за підтримку і поширення цієї петиції.
Зробимо нашу Країну кращою!

Всё по теме: Коммунальное хозяйство  Деньги  социальная сфера 

Топ новостей сегодня

4 Октября, 2016 Вторник
3 Октября, 2016 Понедельник
больше новостей