За кордоном допомога прийде по Viber

 розпал літніх відпусток Vodafone Україна посилив підтримку своїх абонентів, які вирушають подорожувати за кордон. Тепер вони, за потреби, можуть не тільки безкоштовно зателефонувати до центру об

 розпал літніх відпусток Vodafone Україна посилив підтримку своїх абонентів, які вирушають подорожувати за кордон. Тепер вони, за потреби, можуть не тільки безкоштовно зателефонувати до центру обслуговування оператора або запитати в соціальних мережах, але й отримають підтримку через один з найпопулярніших серед українців месенджер: Viber.

Спеціально для вирішення термінових питань в роумінгу, Vodafone створив паблік-аккаунт Vodafone UA Roaming Support. Новий digital канал працює в режимі 24/7. При цьому гарантована швидкість відповідей на запитання - до 30 хвилин в будь-який час доби.

Аккаунт доступний за посиланням https://www.viber.com/vodafoneukraine. Його можна знайти й просто через пошук у списку паблік-акаунтів Viber.

У Vodafone UA Roaming Support мандрівники отримають не тільки відповіді на питання про мобільний зв'язок, а й корисну інформацію для поїздки: про нововведення в правилах перевезення багажу, про зміни в роботі популярних систем бронювання готелів або останні новини візового режиму.

А з 1 серпня клієнти Vodafone Україна можуть користуватися доступним зв'язком в роумінгу під час коротких поїздок до Європи, завдяки послузі «Безвіз уїкенд», витративши за вихідні на зв'язок всього 60 гривень. Підключати цю послугу можна завчасно, набравши запит: *600*9# і натиснувши кнопку виклику, гроші знімуться тільки в момент користування послугами за кордоном.

Топ новостей сегодня

22 Марта, 2018 Четверг
21 Марта, 2018 Среда
больше новостей