6 надзвичайних перукарів світу

6 надзвичайних перукарів світу

В салоні краси за посиланням ви будете приємно здивовані 5-рівневою системою стерилізації, чистотою в приміщенні, професійністю роботи майстрів і можливістю отримати декілька салонних послуг водночас. А поки можна познайомитись з незвичайними майстрами, які дивують своїх клієнтів в різних куточках світу.

Найдивніші перукарі світу

Роб Феррел (Сан-Антоніо)

Роб Феррел (Сан-Антоніо)

Створює ножицями, лезом, фарбою і машинкою справжні витвори мистецтва на голові поціновувачів. Його майстерність дозволяє створити з волосся клієнта портрети селебрітіз, супергероїв і просто надзвичайних картин.

Марк Бустос (Нью-Йорк)

Марк Бустос (Нью-Йорк)Марк Бустос (Нью-Йорк)

Витрачає свій єдиний вихідний на тиждень на те, щоб зробити стрижку безхатькам. На це майстра надихнуло відвідування Філіппін, коли він у 2012 році відкрив міні-перукарню, щоб робити стрижки дітям з малозабезпечених сімей. Найбільше йому запав у душу клієнт Джемар Бенкс, який мовчав протягом всього процесу, але після того, як побачив оновленого себе в дзеркалі, раптом запитав: “Чи ви знаєте когось, хто потребує працівника?” Це ще раз доводить, наскільки сильно змінює стрижка сприйняття людини самої себе.

Ван Вейбу (Цзіньши, Китай)

Стриже людей в техніці Dahuojia, коли волосся вкорочується не зрізанням лезами, а спалюванням гарячими щипцями. Завдяки такому методу, волосся тримає форму до 3 місяців.

Ван Сяоюй (Чанша, Китай)

Ван Сяоюй (Чанша, Китай)Ван Сяоюй (Чанша, Китай)

18 років вивчав кунг-фу, але вирішив стати перукарем. У своїй роботі навички кунг-фу дозволяють йому створювати зачіски, стоячи на голові.

Реджі Росс (Палм-Біч, США)

Реджі Росс (Палм-Біч, США)Реджі Росс (Палм-Біч, США)

Підвищує грамотність населення, пропонуючи клієнтам читати під час стрижки. На це рішення його спонукало бажання підвищити рівень освіти серед чорношкірого населення, де менше ніж 60% дітей мають можливість закінчити  старшу школу. Після перукарні клієнти виходять не лише з новою зачіскою, але й певними новими знаннями. Хіба не чудове рішення?

Форт Маєрс (Флорида)

Форт Маєрс (Флорида)Форт Маєрс (Флорида)

Стриже своїх клієнтів як Едвард Руки-Ножиці, озброївшись насадками на пальці у вигляді кігтів з гострими лезами. Валентино Лозауро (о. Сицилія, Італія) теж використовує схожу техніку, яка приваблює відвідувачів ще й завдяки швидкості оновлення стрижки: “кігтями” волосся стрижеться вдвічі швидше, ніж ножицями.

Чим вас здивує найближчий салон краси?

Особливістю одного українського салону краси є можливість надання паралельних послуг. Це економить час відвідувачів без шкоди результату. Зручне японське крісло Luar (Takara Belmont) забезпечує комфорт клієнту і кільком залученим до процесу майстрам. Хочете встигнути зробити манікюр, педікюр, корекцію брів і стрижку чи тонування за одне відвідування? Це стає можливим завдяки сетам послуг в салоні Fast Line Studio.


*на правах рекламиДжерело