За його словами, він виклав попередній план щодо заходів для вирішення питань від Ізраїлю до України та Індо-Тихоокеанського регіону.
“Четвертим законопроектом у цьому пакеті будуть наші пріоритети, а саме Закон про репо, і ми впроваджуємо концепцію позики і все це в додатковому обговоренні. Але воля нашого органу полягає в тому, щоб знайти всі можливі способи, використовуючи це законодавство і кожне законодавство, яке ми приймаємо, спробувати використати його як важіль впливу, щоб змусити адміністрацію отримати контроль над цим кордоном”, – сказав Джонсон.
Він зауважив, що в США продовжать обговорення даного законопроекту.
“Він ще в проекті, його ще не оприлюднили, але вони все ще працюють над ним. У нас є багато ідей на столі, і ми будемо серйозно цим займатися”, – підкреслив Джонсон.
Питання щодо допомоги Україні від США
Нагадаємо, США вже кілька місяців практично не передають Україні військову допомогу. Фінансування неспроможний виділити Конгрес.
Ще у лютому Сенат США ухвалив законопроект, який передбачає виділення близько 60 млрд доларів на допомогу нашій країні. Але він так і не пройшов Палату представників.
Спікер Палати Майк Джонсон відмовляється виносити документ на розгляд, оскільки він хоче, щоб до нього внесли виправлення. Зокрема, він допускає можливість допомоги нашій країні в кредит.
Додамо, раніше голова розвідувального комітету Палати представників Майк Тернер заявив, що очікує, що законопроєкт буде розглянуто вже цього тижня. Зокрема, на його думку, документ отримає переважну підтримку конгресменів.
Пізніше Джонсон представив чотири окремі законопроекти щодо фінансування допомоги США для України, Ізраїлю, Тайваню, а також щодо інших пріоритетів національної безпеки.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.