Про це повідомляє телеграм-канал “Одеського життя” з посиланням на мерію.
Із прибережної смуги морської води відібрано 5 проб на санітарно-хімічні показники і 5 проб на бактеріологічні показники. Із них не відповідали нормам на бактеріологічні показники за рівнем кишкової палички 4 проби на пляжах:
- “10-та станція Великого Фонтану”,
- “Аркадія”,
- “Ланжерон”,
- місце скидання стічних вод по вул. Дача Ковалевського.
“Санітарно-епідеміологічна ситуація перебуває на постійному контролі”, – повідомили в мерії і зазначили, що в зазначених пробах нафтопродуктів, солей важких металів та інших небезпечних речовин не виявлено.
Читайте також: Пляжний сезон – 2024 в Одесі: хто і за що відповідає
Холерних вібріонів у морській воді поки що не виявлено. Для проведення моніторингових досліджень на холеру обстежено 78 хворих із гострими кишковими інфекціями та досліджено 9 проб з об’єктів зовнішнього середовища, з яких: морська вода – 5 проб, стічна вода – 3 проби, прісна вода – 1 проба.
Моніторинг питної води в Одесі показав, що її якість не погіршилася. Для цього досліджено 10 проб на мікробіологічні показники та 9 проб – на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали нормам.
Нагадаємо, торік після підриву Каховської ГЕС Чорне море було сильно забруднене і на території Одеси діяла заборона на купання в морі, вилов і вживання свіжої морської риби.