Прогноз магнітних бур на 6 липня: чи вщухне геомагнітний шторм

Прогноз магнітних бур на 6 липня: чи вщухне геомагнітний шторм

Такий прогноз опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США.

Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності – К-індексу – від показника 2 до 9. Чим вище К-індекс, тим сильніший буря та її наслідки та вплив на людей і техніку.

У дні магнітних бур особливо страждають люди, які мають серцево-судинні захворювання або високий тиск. У періоди сильної геомагнітної активності збільшується ризик гіпертонічних кризів, інсультів та інфарктів. Також можуть виникати головні болі, безсоння та загальне погіршення самопочуття.

Що робити під час магнітних бур?

  • По можливості уникати перевтоми та стресів. Краще провести час у спокійній обстановці, читаючи книгу чи займаючись коханим хобі. Усі трудові подвиги залиште потім.
  • Регулярні прогулянки допоможуть покращити кровообіг та наситити організм киснем, що особливо важливо у періоди геомагнітних збурень.
  • Легка фізична активність, така як йога, пілатес або просто ранкова зарядка, допоможе підтримувати тонус тіла та покращити самопочуття.
  • Алкогольні та газовані напої, а також надлишок кофеїну можуть погіршити негативний вплив магнітних бур на організм.
  • Розслаблююча тепла ванна перед сном допоможе покращити якість сну та загальний стан.
  • Постарайтеся лягати спати і прокидатися одночасно. Якісний сон дуже важливий для відновлення сил та здоров’я.



Джерело