Дисплей
Redmi Note 12 оснащений найкращим серед цих моделей AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1080p та частотою оновлення 120 Гц. Такий екран забезпечує соковиту картинку та плавність анімацій. Якісний IPS-дисплей з роздільною здатністю 1080p і частотою 90 Гц встановили в Xiaomi Redmi 12 — чудове рішення для тих, хто чутливий до ШІМу. 13C задовольняється базовим IPS-екраном з матрицею 720p, але також із підвищеною герцовкою – 90.
Продуктивність та пам’ять
За продуктивність Redmi Note 12 відповідає зв’язка із потужного процесора Snapdragon 685 та відеоприскорювача Adreno 610. Це забезпечує високу швидкість роботи та плавний геймінг. Redmi 12 побудований на процесорі середнього рівня Helio G88. А ось Redmi 13C дістався початковий чіп Helio G85 – його можливостей вистачить для базових завдань, але не більше.
Приємно, що всі три моделі пропонують варіанти з 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ постійної. Різниця лише у швидкості сховища: у Redmi Note 12 використовуються швидкі чіпи UFS 2.2, а у Redmi 12 і 13C – повільніші eMMC.
Камери
У всіх смартфонів роздільна здатність основної камери – 50 Мп. Однак якість фото та відео відрізняється:
- Redmi Note 12 знімає найкраще завдяки оптичній стабілізації та просунутій обробці;
- Redmi 12 і 13C роблять непогані фото, але при зйомці роликів помітна відсутність стабілізації.
Фронтальна камера на 13 Мп однакова у всіх моделей її можливостей вистачає для деталізованих селфі і відеодзвінків.
Батарея та заряджання
Автономність – сильна сторона всіх моделей. Вони оснащені ємними акумуляторами на 5000 мАг. Але швидкість заряджання відрізняється:
- Note 12 підтримує 33 Вт;
- 12 заряджається не так швидко, ЗУ видає лише 18 Вт.
У 13C найнижча потужність адаптера – 10 Вт.
Ціни та висновки
Різниця в ціні між смартфонами досить відчутна:
- 13C – найдоступніший варіант. Підходить тим, кому потрібний бюджетний смартфон для невибагливих завдань.
- 12 коштує дорожче, але залишається «золотою серединою» між представленими моделями. Він сподобається тим, хто хоче краще дисплей та продуктивність, але не готовий переплачувати за топові характеристики.
- Note 12 пропонує максимум можливостей у рамках бюджетного сегмента. Є сенс доплатити, якщо потрібний дуже якісний дисплей, висока продуктивність та гідні камери.
Як бачимо, Сяомі у 2024 році має чудові бюджетні смартфони на будь-який гаманець. Кожен має свої переваги, тому перед покупкою варто визначитися, що саме потрібно від гаджета і яка сума на нього виділена. Але загалом серед розглянутих моделей немає поганих – вибір залежить від особистих уподобань та пріоритетів.
*на правах реклами