Купити пароочисник можна в інтернет-магазині «Stylus». Майданчик працює з 2008 року та пропонує величезний асортимент продукції, побутової техніки, інструментів, зоотоварів та харчових продуктів. Більш детально про ціни та купівлю пароочисників можна дізнатися за посиланням: https://stylus.ua/paroochistiteli/
Які завдання допомагає вирішити пароочисник
Пароочисник – це по-справжньому універсальний пристрій для домашнього збирання. Він підійде майже всього т.к. однаково легко справляється з жиром, пилом та грибковими утвореннями.
Очищення кухонних поверхонь
Це відмінний помічником у боротьбі з жиром та іншими забрудненнями. Він видаляє застарілі плями на плиті, витяжці, в мікрохвильовій печі та духовці. Крім того, за допомогою пари легше очищати дрібні щілини та стики в порівнянні зі звичайною губкою.
Миття вікон та дзеркал
З цим пристроєм можна забути про розлучення на скляних поверхнях. Гаряча пара ефективно видаляє бруд і пил, а також позбавляє необхідності використовувати спеціальні миючі засоби.
Дезінфекція ванної кімнати
При недостатньому прибиранні у ванній кімнаті з’являються різні бактерії, грибок і пліснява, особливо у важкодоступних місцях – швах між плиткою або на краях душових кабін. Пароочисник допоможе їх прибрати та мінімізувати появу в майбутньому.
Догляд за м’якими меблями та текстилем
Пристрій наповнює свіжістю дивани, крісла, килими, штори та навіть звичайний одяг. Гаряча пара усуває пил, неприємні запахи та сприяє знищенню пилових кліщів, що особливо важливо для алергіків.
Миття підлоги та міжплиткових швів
Пароочищувачі підходять для роботи з різними покриттями: плиткою, ламінатом, лінолеумом. Також вони допомагають очищати шви між плитками, де часто накопичуються забруднення.
Як вибрати пароочисник для дому
Ці пристрої не завжди універсальні та відрізняються своїми можливостями. Тому перед покупкою варто ознайомитися з його характеристиками та підібрати максимально відповідний для ваших завдань:
- Потужність та тиск пари. Фактично, це швидкість, з якою пристрій справлятиметься з прибиранням. Для дому оптимально: 1-2 тис. Ват з тиском від 3 бар.
- Резервуар для води. Для невеликої квартири буде достатньо 0,5-1 літра, для решти варто вибирати бак від 1,5 літра. В іншому випадку доведеться кілька разів доливати воду.
- Насадки та аксесуари. Універсальні моделі постачаються зі щітками для плитки, скребками для скла, спеціальними насадками для тканин тощо.
- Розмір і вага. Чим легше і компактніше — тим простіше прибирати та зберігати, але доведеться часто додавати воду.
- Додаткові функції. Деякі моделі оснащені функціями регулювання подачі пари, захистом від перегріву, індикатором рівня води та системою проти накипу.
Таким чином, пароочисник – це дуже цікавий інструмент для підтримки чистоти та затишку в будинку. На перший погляд, складно повірити, що звичайною водою можна так легко прибирати забруднення, що важко виводяться, але це дійсно працює.
*на правах реклами