Спеції посилюють апетит – які саме

Спеції посилюють апетит – які саме

Чорний перець

Ця популярна спеція не лише додає стравам пікантності, а й стимулює шлунок до вироблення соляної кислоти, що поліпшує травлення та викликає відчуття голоду.

Імбир

Імбир не тільки зігріває, але й активізує травлення, посилює апетит та знімає нудоту. Його можна додавати в чай або використовувати як приправу до страв.

Коріандр

Ця спеція має ніжний аромат і сприяє виробленню травних ферментів, що підсилює апетит. Коріандр можна додавати до супів, соусів або салатів.

Куркума

Куркума не лише корисна для печінки, а й покращує травлення. Вона допомагає шлунку швидше переробляти їжу, викликаючи бажання їсти більше.

Кмин

Кмин традиційно використовують для боротьби з розладом шлунка та покращення апетиту. Він стимулює вироблення шлункових соків і є чудовою добавкою до м’ясних та овочевих страв.

Червоний перець (кайенський)

Ця пряність посилює кровообіг і стимулює травлення. Додавши трохи кайенського перцю до їжі, ви не тільки поліпшите її смак, але й збудите апетит.

Фенхель

Фенхель не тільки допомагає зняти спазми шлунка, але й посилює апетит завдяки своїм ароматичним властивостям. Його можна додавати до хлібобулочних виробів чи чаю.

Гвоздика

Гвоздика має яскравий аромат і здатна активізувати травлення. Її часто використовують у приготуванні десертів, напоїв та маринадів.

Як правильно використовувати спеції?

Експерти радять додавати ці спеції до страв у помірних кількостях. Надмірне їх вживання може викликати подразнення шлунка. Також важливо враховувати індивідуальну реакцію організму, особливо якщо у вас є захворювання шлунково-кишкового тракту.

Додавши ці спеції до свого раціону, ви не лише урізноманітните смак страв, але й покращите апетит. Вони ідеально підходять для людей, які страждають на відсутність апетиту або хочуть посилити травлення.

Дізнайтеся про 5 найгірших для здоров’я сніданків, до яких ми звикли.

Також ми розповідали про 6 продуктів, які варто не їсти після 65 років.

В матеріалі використані такі джерела – Health, МОЗ, CDC.

Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета – надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

Джерело