Які текстури вибрати для косметичного догляду?

Які текстури вибрати для косметичного догляду?
1000 грн від держави на передплату друкованих медіа

Буває складно зорієнтуватися, особливо якщо бачиш асортимент, який пропонує преміальний бутик косметики ДАВІАНІ. Але консультанти допоможуть розібратися і з текстурами та з їх особливостями і якщо вже мова про ніжність, вишукані аромати, приємні кольори та високу ефективність, то це про La Sultane de Saba (відомий французький бренд).

текстури косметичних засобівтекстури косметичних засобів

Варіації на тему текстури косметичних засобів

Косметика поділяється на три основні групи форм: емульсії, безводні форми, водні розчини. Емульсія це кислота галенова яка дозволяє поєднувати в єдиній рецептурі й сировину масляну і водну.

Косметологи розрізняють два типи емульсій:

  1. масло-у-воді: краплі олії у воді;
  2. вода-в-маслі: краплі води в маслі.

Перший тип найчастіше використовується в догляді загалом, оскільки він дозволяє отримати безліч текстур приємних на дотик. У асортименті косметичних продуктів для зволоження флюїд для обличчя, наприклад, складається з масляної фази з досить легкими оліями. Легкий на дотик косметичний засіб він підходить для комбінованої та жирної шкіри. Йому в противагу зволожуючий крем для обличчя, який має більший відсоток жирової фази, а олії, які включені в рецептуру відрізняються більшою поживністю, ідеально підійде для догляду за сухою шкірою. В асортименті La Sultane de Saba безліч кремів на всі смаки та для вирішення різних завдань.

Друга форма в основному використовується в захисних засобах, які здатні утворювати плівку (відновлюючий крем для рук, наприклад). Також актуальне використання цього типу емульсії в продуктах, які мають бути водостійкими, наприклад сонцезахисні засоби. Оскільки основна частина засобу масляниста, вона важко змішується з водою і є водостійкою.

Ще один вид косметичних продуктів – безводні.  Це продукти, які не містять води й тому в основному складаються з маслянистої сировини, як-от бальзам для губ. Косметичні бренди  використовують цю форму для розробки насичених і поживних продуктів, котрі теж відрізняються водостійкістю.

текстури косметичних засобівтекстури косметичних засобів

І нарешті – водна форма косметичних продуктів. Водні форми включають:

  • лосьйони;
  • міцелярні води;
  • гелі (очищувальні та зволожуючі);
  • певні сироватки для обличчя.

Підібравши підходящу до вашого типу шкіри текстуру ви переведете свій догляд на вищий рівень. Складно самому розібратися у великій кількості косметичних продуктів? Консультанти DAVIANI допоможуть з цим. Адже саме від правильності підбору косметичного засобу та його текстури залежить результат доглядової рутини.



Джерело