Росіяни у Луганську посилюють примусову мобілізацію

Росіяни у Луганську посилюють примусову мобілізацію

Агенти “Атеш” у тимчасово окупованому Луганську зафіксували активізацію примусової мобілізації, яку здійснюють представники окупаційної “влади” за підтримки російських силовиків.

Таким чином, російські війська намагаються компенсувати свої втрати на фронті, залучаючи місцевих жителів, які не мають належної підготовки для участі у бойових діях.

Мобілізація серед студентів

Окупаційна влада особливо активно намагається мобілізувати студентів. Зокрема, до навчальних закладів міста, таких як Луганський державний університет (ЛДУ), Луганський педагогічний університет (ЛДПУ) та Луганська академія внутрішніх справ (ЛАВС), приходять люди у військовій формі.

Під тиском та загрозами арешту студентів змушують підписувати контракти або безпосередньо забирають їх і доставляють на збірні пункти без будь-якої підготовки та базових умов.

Спроби приховати мобілізацію

Щоб замаскувати обсяги мобілізації, використовують методи залякування, дезінформації та обмеження доступу до правдивої інформації. Батькам повідомляють, що їхні діти “на військових зборах” або “проходять практику”, хоча насправді вони вже на лінії фронту.

Мобілізація в армію РФ

Раніше було повідомлено про те, що через нестачу добровольців для війни проти України російська влада звертається до нових схем. Наприклад, поліцейським нараховують премії за примусове залучення затриманих до підписання контрактів з Міністерством оборони РФ.

Також зазначається, що Росія має намір сформувати штурмові підрозділи з ув’язнених, які страждають на гепатит “В” і “С”.

Взагалі, залучення ув’язнених у Росії стало звичайною практикою під час війни проти України. З середини 2022 року, за підтримки приватних військових компаній, зокрема ПВК “Вагнер”, російська влада активно вербувала ув’язнених для участі в бойових діях, обіцяючи їм амністію, грошові виплати та інші привілеї.

Актуальні та важливі повідомлення про війну Росії проти України можна знайти на каналі РБК-Україна в Telegram.