![Анекдот дня: про обновку Сарочки](https://odessa-life.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/podrugm-690x450-1-510x187.jpg)
Анекдот дня: про обновку Сарочки
Доброго ранку, одесити! Бажаємо нашим читачам в останній робочий день цього тижня гарного настрою, заряду бадьорості та позитивного настрою. «Одеське життя» пропонує традиційний ранковий анекдот:
![Анекдот про Фіму та його тещу](https://odessa-life.od.ua/wp-content/uploads/2021/04/anekdotDnja_03-510x187.jpg)
Анекдот про Фіму та його тещу
Доброго ранку, одесити! Сім’я – це місце, де ти завжди знайдеш підтримку та розуміння, незважаючи на всі негаразди. Але деякі родинні стосунки мають протилежний бік, особливо якщо це теща і зять. Про це наш ранковий анекдот четверга.
![Чи потрібний гумор під час війни? Такий точно не потрібний!](https://odessa-life.od.ua/wp-content/uploads/2024/01/kvartal-510x187.jpg)
Чи потрібний гумор під час війни? Такий точно не потрібний!
Одесу давно визнали столицею гумору. Наше місто дало світу багатьох гумористів — письменників, акторів, клоунів та інших працівників «кумедного» жанру. Напевно, тому одесити ставляться до гумору дуже вибірково, не переносять побитих дотепів або жартів нижче пояса. І, можливо, тому новорічний виступ головних «виробників гумору» – «Кварталу 95» та «Дизель-шоу» викликав у мешканців Одеси образу та обурення.