Астрологічний прогноз: гороскоп здоров’я на січень 2024 року

Астрологічний прогноз: гороскоп здоров’я на січень 2024 року

Овен

Перший місяць року в плані здоров’я буде для вас не найгіршим. Головне, зверніть увагу на нирки і хребет, особливо на область попереку. Якщо ви будете одягатися за погодою і тримати ноги в теплі, вам ніщо не загрожує. Якщо ж виникнуть якісь нездужання, то не нехтуйте порадами лікаря.

Телець

Січень може принести вам застуди та запальні процеси, пов’язані з інфекціями. Намагайтеся вести розмірений спосіб життя, бережіть сили й уникайте надмірностей. Корисно зайнятися фізичними вправами. Затяжних захворювань не передбачається.

Близнюки

На початку року вам потрібно остерігатися переломів, вивихів та інших травм стегнових суглобів, плечей і рук. Будьте обережні, не перенапружуйтеся, більше відпочивайте. Крім того, у січні можливі застуди, і найуразливішим органом будуть легені.  

Рак

Фізичних сил і життєстійкості у Раків у січні буде достатньо. Головні проблеми зі здоров’ям будуть пов’язані з травленням і кишечником. Зараз той рідкісний період, коли ви самі можете скласти для себе відповідну дієту, але пам’ятайте, що робите це для здоров’я, а не для задоволення.

Лев

Січень може принести Левам захворювання горла і легенів, тому будьте обачні — правильно одягайтеся і не переохолоджуйтеся. Намагайтеся уникати багатолюдних заходів, де можна підхопити інфекцію, а також небезпечних ситуацій, оскільки можливі травми.

Діва

У вас у січні найімовірніші захворювання верхніх дихальних шляхів і пневмонія. Можливі травми грудей і рук. Але це не означає, що ви не повинні рухатися, — помірне фізичне навантаження додасть сил і енергії. При цьому не забувайте провітрювати квартиру. 

Терези

У січні Терезам потрібно звернути увагу на стан сечостатевої системи й особливо нирок. Ви швидко відновлюєтеся, тому правильний спосіб життя і відповідна дієта допоможуть встати на ноги за лічені дні. Більше рухайтеся і частіше бувайте на свіжому повітрі.

Скорпіон

Єдине, що може завдати шкоди вашому здоров’ю в січні, — це занадто великі навантаження, як фізичні, так і інтелектуальні. Остерігайтеся перевантажень, уникайте страхів і хвилювань, інакше в разі нервового зриву ви будете довго оговтуватися.

Стрілець

На початку зими вам краще забути про легковажне ставлення до свого організму. Уникайте переохолодження, вживайте заходів профілактики проти вірусних інфекцій. У цей період особливо потрібно берегти дихальні шляхи. Щоправда, тривалих і важких захворювань зірки для вас не прогнозують.

Козеріг

У січні можуть позначитися проблеми минулого місяця, особливо якщо ви мало відпочивали і харчувалися абияк. Це може призвести до загострення хронічних захворювань. Уникайте стресів, конфліктів, займіться релаксацією, більше гуляйте, а розв’язання проблем відкладіть на час.

Водолій

Ваше здоров’я в січні безпосередньо залежатиме від емоційного стану. Уникайте суперечок і конфліктів, а в разі нездужання і травм відразу звертайтеся до сімейного лікаря. Турбуватися про здоров’я вам не доведеться — про це говорять зірки.

Риби

Рибам у січні потрібно побоюватися вірусних інфекцій і грипу. Уникайте людних місць і пам’ятайте про заходи профілактики в період зимових епідемій. Особливо бережіть легені, оскільки існує ризик бронхіту або пневмонії.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.