Бездротові системи безпеки: переваги та недоліки

Бездротові системи безпеки: переваги та недоліки

Згідно зі статистикою, житлові приміщення без охорони втричі частіше зазнають пограбування. Зловмисники при пошуку відповідного «місця» насамперед звертають увагу на наявність вуличного відеоспостереження та наклейок охоронних компаній поблизу, намагаючись їх уникати у своєму «промислі».

Охоронні системи безпеки в Одесі дозволяють захистити приміщення від незаконного проникнення грабіжниками, проте попередньо рекомендується дізнатися про їх різновиди, наприклад, ознайомитись із типом підключення. Сьогодні системи безпеки бувають дротові та бездротові. Дротове охоронне обладнання має ряд недоліків: високу вартість, складний монтаж, залежність від електромережі.

Охоронні системи безпеки бездротового типу на порядок затребувані, завдяки легкому монтажу, енергонезалежності та можливості перенесення пристроїв за потребою.

Переваги бездротової системи безпеки

1. Швидкий та простий монтаж

Встановлення даної системи не потребує проведення електропроводки та свердління стін. Купивши комплекти відеоспостереження недорого, встановити їх можна самостійно без спеціальних інструментів та знань.

Як правило, з тильної частини обладнання розташована якісна клейка основа, яку можна надійно зафіксувати до стіни.

2. Високий рівень захисту

Відсутність фізичних кабелів надає бездротовій системі безпеки додаткового захисту. Оскільки достатньо перерізати лише один кабель для повного відключення системи, а ось для вимкнення бездротової системи необхідно ввести пароль.

3. Легкість у переміщенні

Відсутність проводів дозволяє з легкістю демонтувати обладнання, в тому числі й IP-камери відеоспостереження, і перенести його в інше місце, без видимих ​​пошкоджень на стіні.

4. Дистанційне керування

Керувати системою безпеки можна віддалено, використовуючи мобільний телефон, навіть перебуваючи в іншій частині земної кулі.

5. Можливість доукомплектувати систему будь-якої миті, підключивши додаткове обладнання.

Недоліки бездротової системи безпеки

1. Ризик злому чи глушіння сигналу

Невелика, але все ж таки існує ймовірність злому або глушіння сигналу, з метою запобігти спрацьовування системи. Але, якщо сигналізація якісна, її сигнал надійно зашифрований.

2. Перешкоди сигналу

«Слабке» місце бездротової системи безпеки – перешкоди, про які майбутній власник може навіть не здогадуватися. Перешкодою передачі якісного сигналу можуть бути товсті стіни, лінія електропередач або навіть електромагнітна активність.

3. Розмір приміщення

Для великого приміщення бездротові охоронні системи є поганим варіантом, оскільки мають обмеження щодо дальності дії.

4. Необхідність регулярної заміни батареї

Оскільки бездротове охоронне обладнання працює за рахунок власної акумуляторної батареї, необхідно час від часу перевіряти рівень заряду. У разі повного розряду робота сигналізації буде призупинено до моменту заміни батареї. Тривалість служби одного живильного елемента у приладі в середньому становить від 3 до 7 років, залежно від технічних характеристик та інтенсивності експлуатації.

Переваг охоронної сигналізації бездротового типу очевидно значно більше, ніж недоліків. А за умови правильного підбору обладнання, більшу частину недоліків можна уникнути або запобігти.

AD_4nXcQuZdqeoVQqd5msn5-TCBKz-xDtgMDwhLWXcvRV2g03DECxhJImSH--J9q5OTksHvwwAwdpFLBCDow0iskHQjXLKa2xDegQoUUg3YcNUar6ZLBcwzAfzRdiHkWtFzyUXSxgb_8?key=mxQsMBAiWtdxMUBmaa66DPUr