Бої під Харковом – росіяни зайняли шість сіл в районі Липців і Вовчанська

Бої під Харковом – росіяни зайняли шість сіл в районі Липців і Вовчанська


Донецька область

Ситуація в Красногорівці та біля Володимирівського наразі виглядає наступним чином.

Харківська область

У районі населеного пункту Липці, за даними DeepState, росіяни зайняли села Стрілеча, Красне, Пильна, Борисівка. Вони переходять в червону зону.

Окупанти намагаються закріплятися в населених пунктах Мороховець, Олійникове, Лук’янці, Зелене. Тривають бої за Глибоке, яке є останнім населеним пунктом перед основним завданням для росіян в цьому районі – зайняти Липці.

Бої під Харковом. Росіяни зайняли шість сіл в районі Липців і Вовчанська, - карти DeepState

В районі міста Вовчанськ війська РФ зайняли села Плетенівка, Огірцеве та рухаються в бік Вовчанська. Намагаються закріпитися в селах Гатище, Стариця, Бугруватка. Біля останніх двох сьогодні було помічено велику кількість піхоти, тривають бої.

Також проект повідомляє, що окупанти підібралися до північних околиць Вовчанська, намагаються закріпитися, тривають бої. Українські бійці зустрічають ворога вогнем.

Бої під Харковом. Росіяни зайняли шість сіл в районі Липців і Вовчанська, - карти DeepState

За інформацією DeepState, ситуація продовжує ускладнюватися. Ворог заводить поступово на нашу територію все більше сил, безперервно заходить піхота, просувається групами до населених пунктів і намагається там закріплятися.

На підтримці працює техніка в невеликій кількості, артилерія, авіація, а також присутня велика активність БПЛА і РЕБ.

Сили оборони намагаються зупинити ворога, наносять ураження.

“Хоч і головна задача ворога — відведення уваги з інших ділянок, але без введення резервів ситуація може стати вкрай жахливою. Ворог це розуміє і теперішня ситуація все більше змушує Сили Оборони встрягати в цьому районі”, – йдеться у повідомленні проекту.

Бої за Глибоке

Вчора ввечері, 11 травня, Центр спеціального призначення Нацгвардії “Омега” повідомив, що захисникам України довелося відійти з декількох своїх позицій, у результаті чого один населений пункт повністю перейшов під контроль військ РФ. Точаться важкі бої за Глибоке.

Ситуація на Харківському напрямку за офіційною інформацією

У вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський сказав, що оборонні операції українських військових тривають в районі сіл Стрілеча, Красне, Мороховець, Олійникове, Лукʼянці, Гатище, Плетенівка. “Наші війська вже другу добу ведуть там контрударні дії, захищаючи українську територію”, – зазначив глава держави.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело