Буданов розповів про ситуацію у Харківській області через наступ РФ

Буданов розповів про ситуацію у Харківській області через наступ РФ“Зараз триває активна фаза російської прикордонної операції в Харківській області. Сказати, що вони мають значний успіх – це точно неправда. Але треба пам’ятати, що ситуація напружена, дуже швидко змінюється”, – заявив він.

За його словами, вже вчора вечері намітилась тенденція до стабілізації.

“Тобто противник вже заблокований на тих рубежах, на які міг зайти…Ситуація не є якоюсь катастрофічною. Не треба панікувати. Головна мета РФ в цій операції – це в принципі інформаційна операція, щоб створити хаос. Для того, щоб змусити наші угруповання відходити в східних напрямках. Але цього немає”, – заявив Буданов.

Він заявив, що росіян залучили вже всі сили й засоби, які були у них в прикордонні, і далі їм потрібно вводити свої резерви. При цьому голова ГУР додав, що в Харківській області діють досить обмежені ресурси РФ.

“Але вони ще не вкинули в бій абсолютно всі свої сили. Я думаю, що найближчими днями все що в них є вони використають. Скажімо так, все що в них було в прикордонні – воно вже задіяно. Далі їм потрібно вводити свої резерви”, – додав Буданов.

Наступ РФ на Харківську область

Минулого тижня російські війська розпочали наступ на півночі Харківської області. Їм вдалося окупувати декілька населених пунктів. Наразі бойові дії тривають в районі північних околиць міста Вовчанськ.

За словами секретаря РНБО Олександра Литвиненка, у наступі на Харківську область залучено понад 30 тисяч російських загарбників.

Генштаб ЗСУ повідомляв, що на Харківському напрямку обстановка складна, проте вона швидко змінюється.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело