Caterpillar остаточно вийшов із Росії

Caterpillar остаточно вийшов із Росії

Зазначається, що американська компанія Caterpillar передала свої російські активи вірменському інвестиційному фонду Balchug Capital.

Варто нагадати, що Caterpillar зупинила роботу своїх виробничих потужностей у Росії у 2022 році. Російський диктатор Володимир Путін схвалив купівлю активів Caterpillar компанією “ПСК-Новые решения” в листопаді 2023 року.

В указі Путіна уточнювалося, що “ПСК-Новые решения” може купити 100% статутного капіталу компаній Caterpillar Тосно і Caterpillar Financial у відповідь на західні санкції. Згідно з документами компанії, передачу активів було завершено 14 червня.

“ПСК-Нові рішення” на 99% він належить вірменській інвестиційній компанії Balchug Capital.

Caterpillar

Американська компанія, один з найбільших світових виробників будівельної та гірничодобувної техніки.

Випускає землерийно-транспортну техніку, будівельне устаткування, дизельні двигуни, енергетичні установки (що працюють на природному і попутному газах) та інші продукти. У складі має понад 480 підрозділів, розташованих у 50 країнах світу на п’яти континентах.

Вихід західних компаній із РФ

Варто зазначити, що після вторгнення в Україну низка західних компаній вирішили покинути ринок Росії і продали там свій бізнес.

Водночас навесні Reuters писало, що відхід корпорацій з території Росії після вторгнення в Україну 2022 року обійшовся іноземним компаніям у 107 млрд доларів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело