Чому не можна бажати “спокійної ночі”
У давнину наші предки усі побажання іншим людям пов’язували з різними забобонами. І саме цей вислів має негативну енергетику.
Вважалося, що такі слова наражають людину на непотрібний ризик. Це пов’язано з тим, що при прощанні з померлою людиною часто говорять :” Спи спокійно”.
Таким чином, звична для нас фраза може обернутися на побажання “провести ніч з померлим” або на побажання “заснути вічним сном”.
Забобонні люди та ті, хто вірить у магію та вищі сили, вважає, що у цьому є певна логіка. Річ у тому, що Всесвіт не відрізняє відтінків та переносного значення, тому слова та бажання людей сприймає буквально. І негайно виконує, навіть, якщо слова були без негативного умислу.
До речі, багато лікарів у цю прикмету вірять – вони не бажають одне одному “спокійної ночі”, бо це гарантія, що нічна зміна буде невдалою, неспокійною та з проблемами.
А як сказати правильно
Варто замінити цей вислів на щось більш позитивне та радісне. Наприклад, побажати людині “доброї ночі”, “солодких снів”. В українській мові є дуже гарний вираз – “добраніч”.
Всесвіт почує такі слова правильно і подарує сплячій людині прекрасний сон.