Дегустація пасок та жіночий фестиваль: топ-5 яскравих подій 10-12 травня в Одесі

Дегустація пасок та жіночий фестиваль: топ-5 яскравих подій 10-12 травня в Одесі


Суботу та неділю можна провести на великому жіночому фестивалі в компанії подруг та однодумців.. Ну а для тих, хто хоче трошки інших розваг пропонуємо екскурсію однією вулицею або віртуальну гастрономічну подорлж Україною. Обіцяємо, ви будете здивовані.  

10 травня, 17:00 – Концерт органної музики “Музика свободи”. Одеська опера.

«Музика свободи» -– нова програма відомого французького органіста і джазмена Бернара Струбера. Одесити знають і люблять цього музиканта та манеру його виконання, бездоганне звучання інструмента. На наших глядачів очікують майстерні імпровізації в дуеті із солістами та артистами Одеського національного академічного театру опери та балету.

В програмі беруть участь солістки опери Марина Наймитенко та Юлія Суботіна, випускниця Одеської національної музичної академії Анна Богач, артистка балету Анастасія Корно, камерний хор театру (хормейстер – Іван Газінський), дитячий хор «Перлини Одеси» (художня керівниця – Лариса Гарбуз, партія скрипки – Єлизавета Коваль, партія баяна – заслужений артист України Сергій Брикайло).
10 травня, 18:00 – Премʼєра вистави “Камінь”. Український театр

Вистава висвітлює важливі теми правди та переписування історії. Тут мешканці постають у кількох важливих моментах історії. Діалоги одного періоду відлунюють в іншому, створюючи цілісну й моторошну у своїй правдивості історію минулого.

Камінь у цій історії – німий свідок справжніх подій, з якого майстерно створили сімейну реліквію – найціннішу річ родини. Кинутий колись з ненавистю, він залишається закопаним в саду на довгі 25 років, щоб потім пролити світло на істину і вивести всіх на чисту воду.
Бо Істина, як і Камінь, – незнищенна!
10 травня, 18:00 – Дегустація пасхальної випічки “Великодня мапа України”. Кавʼярня “Стара Одеса”.

Історична лекція, віртуальна подорож та дегустація. Дуже камерний та атмосферний формат в невеликій компанії однодумців.

Ми поговоримо про те, як святкували Великдень в старій Одесі. Можливо, хтось захоче розповісти про власні сімейні традиції, А ще, ми продегустуємо паски різних регіонів України. До Одеси вже їдуть паски з Харкова, Миколаєва, Херсона, Бучі, Сваляви, Стрий. Кожна паска – інший смак та історія. Буде смачно!
11-12 травня, 10:00-20:00 – Ukrainian Women Festival DIV

Чотири великих концерти, більше 60 майстер класів, трансформаційні ігри. Це будуть дуже насичені два дні. Кожна жінка може не лише відпочити, а й набути нових знань та корисних контактів.
11 травня, 11:00 – Екскурсія проспектом Українських героїв 

Ви не знаєте, де в Одесі проспект Українських героїв? Тоді вам просто необхідно сходити на цю екскурсію, а заодно і дізнатися все про будинки які на ньому стоять та людей, які в них жили.

Ваша плата за цю прогулянку стане вкладом у відтворення старих одеських дверей.

 

 

 

 

 

Джерело