Доставка останньої милі та до чого тут запчастини для дронів

Доставка останньої милі та до чого тут запчастини для дронів

Сьогодні все більше власників логістичних компаній намагаються придбати якісні запчастини для дронів. Адже від цього залежить їх майбутній прибуток. Якщо ви не зрозуміли, як ця інформація взаємопов’язані між собою, не хвилюйтеся. Зараз все розглянемо поступово.

Для чого власникам логістичних компаній дрони і що таке доставка останньої милі

Перш за все відповімо на питання, для чого ж дрони власникам логістичних компаній. Все дуже просто. Такі компактні безпілотні літальні апарати використовують для доставлення невеликого вантажу до замовника. Таким вантажем можуть бути:

  • одяг;
  • медикаменти;
  • продукти.

Загальна вага продукції, яку може перевозити на собі дрон, не може перевищувати 8 кг.

А тепер, плавно перейдемо до питання, що ж собою представляє доставка останньої милі. Цим терміном називаються завершальний етап ланцюжка постачання. Суть цієї доставки криється в безпосередньому перевезенні товару зі складу чи розподільчого центру до його кінцевого одержувача.

Все просто та швидко. Наприклад, хтось замовив одяг з міста Київ у міста Дніпро. З місто Київ у Дніпро товар приїхав вантажним автомобілем, а ось з розподільчого складу у Дніпрі товар вирушив до свого замовника дроном.

Переваги

Доставка останньої милі – це актуальна послуга на сьогодні для багатьох розвинених держав. Адже з кожним днем зростає число онлайн-замовлень. Розвиток інструкції електронної комерції робить свою справу. Робота перевізників з кожним днем стає складнішою.

Щоб доставити товар клієнту у межах великого міста, знадобиться досить багато часу. Адже потрібно буде стояти у пробках, дотримуватися правил дорожнього руху, не збільшувати швидкість руху більше дозволеного за правилами. Тому використання дронів для доставлення товарів безпосередньо клієнтам стає все більш актуальним.

Послуга має наступні переваги:

  • швидкість доставки;
  • економія витрат на паливо та на утримання транспортного засобу;
  • простота в обслуговуванні дрона.

Головною деталлю вказаного БПЛА є акумулятор для дрона. При щоденному використанні літального апарату, його прийдеться міняти десь 1 раз на рік.

Тому, витрати на дрон для власника логістичної компанії будуть мінімальними.

Можна зробити висновок, що доставка останньої милі є дійсно трендовою послугою на сьогодні. У Європі, Японії та у США вона вже поступово набирає популярність серед активних користувачів інтернет-магазинів. Можливо, колись ця послуга у виконанні дронів з’явиться й на території України.