Диверсія в Ярославлі в РФ на залізниці проведена партизанами Атеш – відео

Диверсія в Ярославлі в РФ на залізниці проведена партизанами Атеш – відео“Агент нашого руху знищив релейну шафу на залізниці в Ярославлі, що спричинило неполадки в роботі найближчої залізничної станції “Полянки””, – йдеться в публікації Сил спротиву.

Уточнюється, що йдеться про “пригальмування” транспортування продукції таких компаній, як “Ярославський радіозавод”, Рибинський завод “Сатурн”, конструкторське бюро “Промінь” і не тільки.

В “Атеш” зазначили, що місто Ярославль є важливим логістичним вузлом, що використовується Росією у військових цілях на тлі війни проти України.

Також у русі додали, що до лав підпільників долучається все більше росіян.

“Вони активно борються проти існуючого рашистського ладу в їхній країні. Ми готуємо десятки нових операцій, які наблизять кінець путінського режиму”, – наголосили в Силах спротиву окупації.

Дії партизанів у Росії

Нагадаємо, представники підпілля, які допомагають Україні у відбитті широкомасштабної військової агресії РФ, проводять, зокрема, різні диверсійні акції як на тимчасово окупованих територіях, так і в самій країні-агресорі.

Так, наприклад, цієї зими партизани влаштували диверсію на залізниці у Тамбовській області РФ, якою загарбники перекидали ракети.

Пізніше в лютому підпільники здійснили диверсію на залізниці у російському Волгограді. Це завадило логістиці ворожих військ.

В березні представники підпілля провели диверсію в Московській області на залізничному об’єкті.

Також повідомлялося, що у травні партизани провели диверсійну роботу в одному з населених пунктів Смоленської області РФ – там було знищено телекомунікаційну шафу вежі зв’язку.Джерело