Газ видобували на “їх” території. Сім’я на Прикарпатті самостійно врізалась в трубопровід

Газ видобували на “їх” території. Сім’я на Прикарпатті самостійно врізалась в трубопровід

Мешканці одного з сіл Надвірнянського району Івано-Франківської області у 2018 р. під час реконструкції газопроводу відмовилися від пропозиції керівництва ПАТ “Укрнафта” на безоплатне підключення до газомережі.

Натомість вони вчинили несанкціоновану врізку в газопровід НГВУ “Надвірнанафтогаз” ПАТ “Укрнафта” та незаконно відбирали газ для власних побутових потреб.

Після викриття несанкційованої врізки, мешканці району заявили, що НГВУ “Надвірнанафтогаз” видобуває газ на їхній території.

Івано-Франківський науково-дослідний і проєктний інститут ПАТ “Укрнафта” підрахував, що витрати нафтового газу, що міг бути несанкціоновано відібраний, становлять 3859 м.куб на добу.

З врахуванням вартості газу для населення на рівні 7,96 грн за 1 м.куб, щодоби несанкціоновано відбирався газ на 30 718,00 грн або 11 211 937,00 грн за рік.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Житомирській області правоохоронці викрили підприємство на крадіжці державного природного газу. Підприємство незаконно врізалося в газопровід, що могло спричинити техногенну надзвичайну ситуацію.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело