Глава МЗС Польщі про підтримку України: Якщо Європа мобілізує свої зусилля, РФ програє

Глава МЗС Польщі про підтримку України: Якщо Європа мобілізує свої зусилля, РФ програє

Чиновник зазначив під час прес-конференції по завершенню візиту до Києва, що коли Сили оборони України прогнали російських загарбників з Київщини та звільнили Херсон у ході контрнаступу – “ситуація була легшою”.

“Зараз, у безвиході на передовій, ми стоїмо перед справжнім випробуванням, хто готовий допомогти”, – сказав польський дипломат.

Він також наголосив, що Росія узурпує право вирішувати, які народи можуть вважати себе нацією, а які позбавлені такої можливості. При цьому Сікорський переконаний, що це “остання колоніальна війна Росії.

“Україна має виграти, а Росія має програти. Це те, що ми думаємо, незалежно від того, хто при владі в Польщі”, – заявив Сікорський.

Відповідаючи на питання про підтримку України, міністр заявив, що проблема полягає в тому, щоб всю економіку перевести на “військові рейки”.

“Не можна виграти війну за допомогою тактичних зіткнень, а шляхом виробництва. Якщо Європа мобілізує свої зусилля, Росія програє”, – сказав польський урядовець.

Також дипломат заявив, що РФ поводить себе у війні “гірше, ніж передбачалося”, а Європейський Союз і США підтримують Україну “більше, ніж очікувалося”.

Новина доповнюється…

Джерело