Гранат допоможе від високого тиску

Гранат допоможе від високого тиску

Зимовий фрукт, який регулює здоров’я артерій і печінки

Мова йде про всім нам знайомий гранат.

Багатий антиоксидантами

Гранат відомий своїм високим вмістом антиоксидантів, особливо поліфенолів, які допомагають боротися з окислювальним стресом в організмі. Ці сполуки захищають клітини від пошкоджень і можуть сприяти покращенню здоров’я серцево-судинної системи шляхом зменшення запалення та покращення функції ендотелію (внутрішнього шару кровоносних судин).

Гранати корисні для людей з високим тиском (фото: freepik.com)

Знижує артеріальний тиск

Кілька досліджень показали, що регулярне вживання гранатового соку може допомогти знизити артеріальний тиск. Антиоксиданти, присутні в цьому фрукті, сприяють розширенню кровоносних судин, що полегшує кровообіг і знижує опір судин.

Природний детокс

Гранат має детоксикаційні властивості, які можуть принести користь печінці. Він допомагає виводити токсини з організму та сприяє здоров’ю печінки, що важливо для підтримки правильного метаболізму та загального здоров’я.

Захист печінки

Антиоксиданти, присутні в гранаті, також захищають клітини печінки від пошкоджень, спричинених вільними радикалами та токсичними речовинами. Це може бути особливо корисно для людей із захворюваннями печінки або тих, хто піддається впливу токсинів навколишнього середовища.

Регуляція жирового обміну

Деякі дослідження показують, що біологічно активні сполуки в гранаті можуть допомогти регулювати метаболізм жирів, що може бути корисним у профілактиці захворювань, пов’язаних з неалкогольною жировою хворобою печінки.

До речі, названий найгірший сік, в якому повно цукру та калорій.

А також читайте, кому категорично не можна їсти апельсини.

В матеріалі використані такі джерела – Eat this, not That, Health, Nutrients, Marca.

Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета – надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

Джерело