Ігнат повідомив, які ракети має Україна для знищення ворожих кораблів

Ігнат повідомив, які ракети має Україна для знищення ворожих кораблів

На питання, якими ракетами вразили корабель, він не відповів, але нагадав, що Україна завдяки партнерам має далекобійні ракети Storm Shadow та SCALP.

“Інших нема. У нас є на озброєнні й SCALP і Storm Shadow. Власне французька та британська ракети, які фактично є однотипними, виробники лише різні. Тому зараз уточняти кількість і які саме були (ракети – ред.) традиційно ми не будемо, а результат ви бачите”, – сказав він.

Як зазначив Ігнат, флагман Чорноморського флоту крейсер “Москва” веде весь флот “в названому вже напрямку”.

“Тому “вслед за русским кораблем” відправився ще й “Новочеркаськ”. Ну і далі, мабуть, буде. Тому що наші Сили оборони отримують різні види озброєння, в тому числі далекобійні”, – додав він.

За його словами, у Україні з’являється більше ударних БПЛА, засобів повітряного нападу. “Тоді я думаю, що в такому морі як Чорне російським кораблям нікуди буде сховатися і тероризувати нас ракетами “Калібр” та іншим озброєнням”, – констатував Ігнат.

Ліквідація “Новочеркаська”

Нагадаємо, сьогодні вночі, 26 грудня, близько 02:30 тактична авіація Повітряних сил атакувала крилатими ракетами великий десантний корабель Чорноморського флоту РФ “Новочеркаськ” у Феодосії. Згодом виникла велика пожежа в порту.

На борту корабля були БПЛА Shahed, які російська армія використовує для атак на українські міста.

Детальніше про знищення “Новочеркаська” читайте в матеріалі РБК-Україна.

Джерело