Інвестиції в освіту – тренд сучасності

Інвестиції в освіту – тренд сучасності
Junior student does homework with the help of his tutor.

У сучасних учнів немає жодних обмежень в плані доступу до різноманітних освітніх ресурсів. Адже кожен школяр чи студент за допомогою Інтернету легко зможе віднайти потрібний підручник чи статтю, майстер-клас чи відео урок. Крім того «всесвітня павутина» звела до нулю бар’єри в спілкуванні і, наприклад, вдосконалювати свою англійську чи німецьку ви можете з native speakers з різних країн за допомогою відео чату чи скайпу. Але навчання це не тільки про доступ до інформації, це ще і про системність, про вміння обирати ту саму інформацію, її аналіз та інтерпретацію. А тут без професійного помічника не обійтися.

І саме такими помічниками стають викладачі, але не «класичні», які введуть уроки в школі чи читають лекції у ВУЗі, а спеціалісти, завдання яких заповнити всі «білі плями» у освіті, підвищити рівень знань по тому чи іншому предмету. Мова про репетиторів, які володіють особливою технікою навчання, яка і гарантує досягнення вражаючих результатів за короткий період часу. Саме репетитор англійської мови у Одесі вам знадобиться, якщо треба підготуватися до здачі іспиту чи визначення рівня знання мови. А можливо на вас чекає шкільна олімпіада по хімії? Вам також потрібна допомога репетитора. Як і школярику, який пропустив багато уроків у школі з того чи іншого предмету і тепер хоче швидко надолужити втрачене.

Пошук репетитора – складна справа

Кількість пропозицій на ринку освітніх послуг вражає різноманіттям варіантів. Відрізняються вони не тільки за тематикою (іноземні мови, українська мова, математика, хімія, фізика), але і за форматом співпраці, вартістю, гарантіями. Як не помилитися у виборі репетитора для дитини чи навіть для дорослого? Адже нікого не дивують сучасні батьки, які намагаються йти в ногу з часом і отримують знання в різних сферах інвестуючи у свою освіту. Хтось скаже, що дорослі частіше обирають різні курси. Так, але і співпраця з репетитором здатна вразити своєю ефективністю причому за короткий термін. Отож варто спробувати…

Та для початку треба визначитися з предметом. Адже до Ваших послуг не тільки репетитор з іноземної мови (англійської, французької чи навіть китайської). Великим попитом користуються послуги репетиторів з української мови і безперечно, дуже затребуваний репетитор з математики у Одесі.

Після того як ви визначилися з предметом, варто уточнити мету навчання:

  • Підвищити рівень знань;
  • Підготовка до іспитів;
  •  Самоосвіта. Ситуації трапляються різні і неможливість відвідувати уроки в школі аж ніяк не повинна впливати на можливість отримувати знання.

Не менш важливий момент – вибір форми взаємодії. Учні минулих поколінь навідувалися до репетиторів додому і всі заняття проводилися у форматі оффлайн. Для сучасних школярів та студентів в більшості випадків це неможливо. Тому навчання відбувається у онлайн форматі. Та як показує практика, якщо мова йде про репетитора професіонала, якість викладання від такого віддаленого формату взаємодії з учнем не зменшується. Навпаки, послуги репетитора у форматі онлайн це:

  1. Максимально зручний графік навчання;
  2. Можливість «відвідування» уроків незалежно від місця знаходження як учня, так і репетитора.

Тобто жодних часових та географічних бар’єрів. Ви можете навчатися будь-якому предмету знаходячись навіть за кордоном. Це дуже актуально в сучасних умовах, коли багато українських школярів опинилися в різних країнах світу, але бажають паралельно з навчанням у школі країни де вони опинилися, продовжувати навчання на рідній мові. І саме тому послуги репетиторів користуються постійно зростаючим попитом, бо це просто, зручно, ефективно і доступно в тому числі в фінансовому плані. Щодо ціни питання… Все залежить від:

  • Предмету;
  • Мети;
  • Кваліфікації репетитора;
  • Кількості занять;
  • Умов взаємодії.

Але ви будете приємно вражені нашими демократичними цінами при тому, що у нас кожен спеціаліст – це не просто викладач того чи іншого предмету, це Профі саме з великої літери з досвідом і високою кваліфікацією.