Корисні новини, які ви могли пропустити з 18 по 24 грудня

Корисні новини, які ви могли пропустити з 18 по 24 грудня

Ми підготували для вас добірку статей за минулий тиждень з корисними порадами та цікавими фактами з історії Одеси. Можливо, ви її пропустили?

Тема тижня

  • Коли закінчиться війна, масова мобілізація, Залужний: про що розповів президент Зеленський

На початку тижня президент Володимир Зеленський взяв участь у великій пресконференції. На ній обговорювали такі теми: коли закінчиться війна, чи мобілізовуватимуть жінок і молодь, які його стосунки з головнокомандувачем Залужним і чи не залишиться Україна без фінансової допомоги.

  • Кого із студентів мобілізують, а кого ні: роз’яснення

Кого торкнеться мобілізація в Україні 2024 року, кого призвуть на службу до кінця 2023 року, наскільки зміняться правила призову, чи призиватимуть жінок — читайте в нашому матеріалі.

Юридична порада

  • Знай свої права: що робити зі зношеними купюрами та галасливими сусідами

Що робити, якщо на касі не приймають зношені гроші та великі банкноти? Як втихомирити галасливих сусідів? Відповідає юрист Одеського бюро правової допомоги № 3 Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Пироженко.

Все про податки

  • Чому українці заплатять більше за «зайві» квадратні метри у 2024 році

Як обчислюється податок на житло? Скільки доведеться заплатити за «зайві» квадратні метри у 2024 році? Хто має платити податок на житло? Хто звільнений від сплати податку на нерухомість? Розбираємося разом.

Як не потрапити на гачок шахраїв

  • Українці почали отримувати «посилки» від шахраїв: про що попереджає «Укрпошта»

Останнім часом багато українців отримали смс-повідомлення приблизно такого характеру: «Через відсутність адреси Ваша посилка не може бути доставлена. Ви можете оновити адресу і зробити новий запит на доставку за посиланням…». Прес-служба «Укрпошти» пояснила, чому необхідно ігнорувати ці повідомлення.

Побутові лайфхаки

  • Як продовжити життя новорічної ялинки

Скільки може простояти ялинка? Що робити з ялинкою після покупки? Що робити, щоб ялинка не жовтіла? Розбираємося, як доглядати за зеленою красунею, щоб свято тривало якомога довше.

Цікаві факти з життя Одеси

  • Одеському міфу не уникнути змін: як тепер бачать своє місто одесити

Про Одесу склалося багато міфів: про особливу мову, про засилля бандитів, історію виникнення та багато інших. Якісь із цих уявлень відповідають дійсності, інші нав’язані імперською ідеологією та пропагандою. Що чекає на такі уявлення про Одесу в майбутньому, розповіли експерти – науковці та філософи.

Коротко: як розважитися на святкових вихідних?

Не знайшли тему, яка вас зацікавила? Пропонуйте у коментарях, про що хочете читати в наступній добірці!

Читайте також: 

  • Дайджест корисних новин за 11-17.12.: Як розрахувати свою субсидію, які нюанси пов’язані із зимовим взуттям, які міфи про Пушкіна виявилися цілковитою вигадкою.
  • Дайджест корисних новин за 04-10.12.: Скільки буде вихідних на Новий рік, 10 цікавих книжок, від яких не відірватися, як висушити мокре взуття без світла, яка нова схема з’явилася у шахраїв
  • Дайджест корисних новин за 27.11-03.12.: Як зігріти холодну кімнату, які пільги надаються учасникам бойових дій, безплатний проїзд для пенсіонерів, що приготувати на Різдво.
Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.