Корисні новини, які ви могли пропустити з 25 по 31 грудня

Корисні новини, які ви могли пропустити з 25 по 31 грудня

Ми підготували для вас добірку статей за минулий тиждень з корисними порадами та цікавими фактами з історії Одеси. Можливо, ви її пропустили?

Що впливає на здоров’я

  • Адаптувались, але не звикли: що війна зробила з нашою психікою

Здавалося б, що за майже два роки повномасштабної війни ми адаптувались до нової дійсності. Але масовані ракетні обстріли нагадують, що це тільки здається. Що саме відбувається зараз з психікою дорослих і дітей? Як знайти сенс життя? Чи доречно дозволяти собі радіти? Розповідає психотерапевт Юлія Єрмакова.

Абетка влади

  • За що відповідають департаменти та управління Одеської міськради

Одесити активно ставлять запитання місцевій владі, але часто не знають кому спрямувати своє звернення. Тому ми підготували цикл статей з докладним описом обов’язків профільних департаментів і управлінь, що входять до їхнього складу.

Корисні поради покупцям

  • Передноворічні покупки в інтернеті: як не нарватися на шахраїв

Таке буває, що перед святами ми розуміємо, що не встигли купити всі необхідні подарунки. Тоді ми можемо надто спішити і стати необачними. Саме цього чекають онлайн-шахраї! Як не попастися на їх гачок — радить кіберполіція.

  • «Солодкі як мед»: які наймандарини найсмачніші в Одесі?

Де в Одесі продаються найсмачніщі мандарини? Як вибрати мандарини без кісточок? Як перетворити кислий мандарин на солодкий? Про все це ви дізнаєтеся з новорічного матеріалу!

Как выбрать мандарины без косточек?

Сервіси доставки

  • Як безкоштовно надіслати посилку «Новою поштою»

А ви знали, що у вас є можливість надсилати посилки без оплати? У цієї функції є ряд обмежень, але все одно вона дуже зручна. Розбираємося разом, як це зробити і що для цього знадобиться!

Медичні послуги в Україні

  • Як безкоштовно отримати ліки з Нацпереліку

Ви вже знаєте, як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою «Доступні ліки»? Є ще один спосіб отримати ліки без оплати — дізнайтеся їх повний перелік у нашому матеріалі.

Смачне меню

  • старинный рецепт оливьеСалат олів’є: одеський слід у його рецепті

Цього разу весь розділ «Смачне меню» буде присвячено олів’є! Тому перш за все треба дізнатися про його історію та про те, яке місце в ній відведено одеситам. Також ви можете спробувати приготувати олів’є за рецептом, якому більше ста років!

  • Скільки цього року коштує «Олів’є»?

Збираєтеся готувати олів’є на цей Новий рік? Дізнайтеся заздалегідь, скільки коштуватимуть продукти, які можуть вам знадобитися, та наскільки взагалі він став дорожчим за попередні роки?

  • Чому українцям радять забути про традиційне новорічне олів’є

Навіть якщо ви не фанат салату олів’є, то у нас знайдеться стаття, яку вам буде цікаво почитати. Останнім часом все частіше українці обговорюють, чи треба відмовлятися від цієї радянської традиції, де олів’є — обов’язковий атрибут новорічного столу. А ви поділяєте цю думку?

Цікаві факти з життя Одещини

  • Готують гомбовці та проганяють кутю: різдвяні традиції у селі Бокове

Як традиційна закарпатська страва опинилася на Одещині? Як її рецепт адаптували у селі Бокове? Це те, що буде цікаво прочитати та спробувати самому!

Не знайшли тему, яка вас зацікавила? Пропонуйте у коментарях, про що хочете читати в наступній добірці!

Читайте також: 

Зображення: Freepik

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.