Корисні сервіси для військових та ветеранів

Корисні сервіси для військових та ветеранів

Онлайн-платформа «В тилу»

Добірка волонтерських проектів, де можна знайти допомогу та роботу або посприяти іншим за потреби:

  • «Робота в тилу» — біржа волонтерства і пошуку роботи (військової та цивільної).
  • «Виробники в тилу» — хаб перевірених виробників військового спорядження.
  • «Ментори в тилу» — майданчик обміну досвідом і знаннями.

Щоб скористатися онлайн-платформою, переходьте за посиланням v-tylu.com.

Програма від Міноборони «Турбота»

Окремий розділ на сайті Мін¬оборони для військовослужбовців, які отримали поранення на війні. Ресурс містить алгоритми дій для пораненого та відповіді на запитання, які виникають під час лікування, проходження військово-лікарської комісії, отримання виплат тощо.

Інформація за посиланням turbota.mil.gov.ua.

Державна система «єВетеран»

Система працює на базі «Єдиного державного реєстру ветеранів війни».

Вона містить інформацію щодо послуг з психологічної допомоги та сана¬торно-курортного лікування, гарантій та пільг, надання статусів, підтримки ветеранів.

Послання на державний портал eveteran.gov.ua.

Проект «БезБолюUA»

Спільний проект громадських волонтерів та військових лікарів, який націлений на лікування військових із хронічним болем. Мета — швидко та безкоштовно допомогти нашим захисникам повернутися до активного та нормального життя.

Щоб отримати допомогу, переходьте на сайт stoppain.com.ua.

Онлайн-довідка «Правовий навігатор»

Спеціальний сайт для військових, ветеранів, захисників з пораненням, родин військових та ветеранів, який допоможе зорієнтуватися в базових юридичних питаннях, етапах шляху пораненого, підкаже потрібні контакти.

Переходьте на онлайн-платформу за посиланням navigator.pryncyp.com.

Застосунок TrenVet

Мобільний застосунок допоможе ветеранам та військовослужбовцям знайти тренера, реабілітолога, масажиста чи дієтолога або отримати безплатні спортивно-реабілітаційні послуги в Україні, такі як реабілітація, соціалізація та для покращення фізичного стану.

Мобільний застосунок «База»

Ще один застосунок, який містить матеріали про психічне здоров’я і вправи для самодопомоги, а також корисні для ветеранів та ветеранок контакти. Тут можна почитати про тривогу, наслідки черепно-мозкової травми, хронічний біль, поганий сон, депресію та знайти інструменти, як працювати з цим.

Система самодопомоги Trauma Brace

Мобільна програма створена для людей, які переживають важкі часи після травми або мають діагноз посттравматичного стресового синдрому (ПТСР). Застосунок не є медичним — це система самодопомоги, яку використовують цивільні та військові.

Лінія підтримки для чоловіків

На території України під час війни працює сайт та гаряча лінія підтримки для чоловіків. Якщо вам тривожно, відчуваєте відчай, не вдається опанувати негативні емоції, складно на роботі чи у стосунках, анонімно телефонуйте за номером 23-45 або переходьте за посиланням 2345.in.ua.