Китай передав зброю РФ – В США відреагували на заяву Британії

Китай передав зброю РФ – В США відреагували на заяву Британії“У 2022 році я стояв за цією трибуною і попереджав про занепокоєння, що Китай може надати Росії пряму летальну допомогу. Ми не побачили цього у 2022 році, ми не побачили цього у 2023 році, і ми не бачили цього й досі”,- зазначив представник адміністрації Байдена.

Він підкреслив, що “з нетерпінням чекає” розмови з британською стороною, щоби переконатися, що вони мають “спільну операційну картину”.

Салліван також зауважив, що хотів би зрозуміти, що саме мав міністр оборони Сполученого Королівства у своєму коментарі.

Зауважимо, що міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс заявив, що Китай вже надає або готується надати летальну допомогу Росії.

Він сказав, що в американської та британської розвідок є докази того, що Китай готується до надання Росії летальної допомоги для використання у війні проти України.

Ставлення Китаю до війни в Україні

Від початку повномасштабної війни в Україні Китай заявляє про свою нібито нейтральну позицію. Пекін запропонував свій “мирний план”, але він був розкритикований у світі, зокрема й Україною.

Фактично Китай не надав російській армії зброю для ведення війни проти України. Але китайській компанії постачають Росії товари подвійного значення, які, зокрема, можуть бути використані для виробництва зброї.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело