Лукашенко заявив, що Білорусь вже отримала всю обіцяну ядерну зброю від РФ

Лукашенко заявив, що Білорусь вже отримала всю обіцяну ядерну зброю від РФ

Диктатор Олександр Лукашенко заявив, що вся російська ядерна зброя, яку планували поставити в Білорусь, уже нібито перебуває в країні.

“Давно. Я ж говорив уже, коли закінчилася поставка. Ще у вересні, по-моєму, або в жовтні. На початку жовтня остання. Усе на своїх місцях у хорошому стані”, – сказав Лукашенко.

Відповідаючи на запитання, коли найближчі військові навчання, він зазначив про щоденну військову підготовку.

“Навіть колишні “вагнерівці”, які у нас залишилися, працюють сьогодні у нас у підрозділах, передають досвід”, – заявив білоруський диктатор.

Російська ядерна зброя у Білорусі

Наприкінці травня міністри оборони РФ та Білорусі підписали угоду про розміщення російської тактичної ядерної зброї в Білорусі. Москва передала Мінську ракетні комплекси “Іскандер-М”, які здатні запускати ракети з ядерною боєголовкою.

Варто зазначити, на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, російська авіація неодноразово атакувала прикордонні регіони України літаками, що прямували з території Білорусі.

Армія РФ тісно співпрацює з диктаторським режимом Лукашенко та активно проводить на її території військову пропаганду, залучає свої терористичні підрозділи у спільні “навчання“, що проходять понад 87 тижнів.

У листопаді ми також повідомляли про те, що Росія продовжувала перебазовувати компоненти тактичної ядерної зброї на територію Білорусі в середені вересня. За даними залізничників, окупанти перекинули 2 потяги, у складі яких налічувалось понад 26 вагонів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело