Міфи про секс – які з них найпопулярніші

Міфи про секс – які з них найпопулярніші


МІФ 1. Без оргазму не буде вагітності

Зовсім ні, зачаття й оргазм, ніяк не повʼязано. Оргазм – то про клітор, а зачаття – про злиття клітин (гамет). В нас і так погана ситуація зараз з народжуваністю, ще це – то взагалі була б катастрофа, на жаль. Тому, жінки, не забувайте про насолоду.

Міф 2. Менструація, секс та вагітність не поєднується

Ні, ще як поєднується. Хоч і завагітніти під час менструації ймовірність нижча, але вона все одно є. Тому, якщо є бажання та потяг до партнера для сексу – не забувайте про захист, якщо не бажаєте стати батьками через 9 місяців.

Міф 3. Душ стане на захист від вагітності

Це дійсно міф, ми вже розповідали вище про принцип GPS і самонаведення сперматозоїда до яйцеклітини. Тому душ не завадить цьому, а призвести до запальних захворювань піхви чи баквагінозу – може.

Міфи про секс (фото: Getty images)

Міф 4. Секс провокує інфаркт

НІ, бо секс (яким би він не був) є фізичною активністю. Тому, як спорт, він зміцнює серцево-судинну систему, що по суті є профілактикою інфаркту.

Міф 5. Секс у воді запобігає вагітності

НІ. Це як душ після сексу. Вода навколо нас не захищає від просування сперматозоїдів і не вбиває їх, а отже – не запобігає вагітності. Вагітності запобігає тільки зручний для вас та підібраний метод контрацепції.Джерело