Настя Каменських і Ostrovskyi заспівали про гріхи – відео

Настя Каменських і Ostrovskyi заспівали про гріхи – відео

Про що пісня “Гріхи”

“Гріхи” – це пристрасна історія про сповідь і прощення. Занурюючись у нові почуття, головний герой відверто розповідає обраниці про свої гріхи, визнаючи помилки та прагнучи звільнитися від тягаря минулого.

У відповідь на його сповідь кохана відпускає його гріхи, дозволяючи їм обом рухатися вперед. Минулі стосунки та старі переживання поступово розчиняються, залишаючи місце для нової історії. Герої пісні забувають страхи й віддаються одне одному.

Зрада - це завжди бруд. Настя Каменських висловилася про помилки і пробаченняКадри з кліпу “Гріхи”

Як була написана пісня

За словами Віталія, за основу пісні була обрана його особиста історія знайомства з дівчиною.

“У минулому я зробив багато помилок, про які зізнався своїй коханій у перший же день. Поруч із нею я хотів бути максимально чесним. Вона відпустила мої гріхи, і так почались наші стосунки, які й стали натхненням для пісні”, – коментує артист.

Зрада - це завжди бруд. Настя Каменських висловилася про помилки і пробачення

Кадр з кліпу “Гріхи”

У своєму куплеті Каменських прожила історію Віталія з іншого боку й ідеально доповнила її.

“Історія про сповідь і прощення закоханих людей одразу відгукнулась мені. З часом до нас приходить усвідомлення, що ідеальних людей не існує і головне – це вміння пробачати та визнати помилки. Для мене справжнє кохання – це тоді, коли ви будете одне з одним, навіть якщо весь світ проти вас. І коли ви пробачите одне одному всі недоліки та неідеальність”, – говорить NK.

Поп-зірка додає: прощення – це складна робота, яка потребує максимальної чесності й відвертості від обох людей.

“Але коли ти дійсно від всього серця пробачаєш людину, яка щиро усвідомила свої помилки, то ви можете з чистого аркуша побудувати стосунки на новому, вищому рівні”, – підкреслює співачка.

Зрада - це завжди бруд. Настя Каменських висловилася про помилки і пробачення

Кадри з кліпу “Гріхи”

Хто зняв кліп на пісню “Гріхи”

Режисером відеокліпу став Юра Катинський, у творчому доробку якого короткометражний фільм “Післясмак”, відеопроєкт Voiceover за участі Onuka, DakhaBrakha та музичні кліпи для українських і західних артистів.

“Зрада – це завжди бруд, який неможливо з себе змити, хоч як не старайся. Довкола такої події ми розвинули кінометафору “Гріхи”, у персонажів якої перевтілилися Ostrovskyi та NK. Цим відео хочеться нагадати глядачам, що в будь-яких стосунках відчуття власної гідності має перемагати сліпу прив’язаність. Адже далеко не всі гріхи можна відпустити”, – розповідає Катинський.

Зрада - це завжди бруд. Настя Каменських висловилася про помилки і пробачення

Настя Каменських і Ostrovskyi (фото: прес-служба)

Цікаво, що це вже друга зйомка NK з Ostrovskiy – перша співпраця відбулась на знімальному майданчику кліпу “MOLOKO”.

“Мені дуже подобається з ним працювати – від нього аж іскрить потужна енергетика та неймовірна харизма. Ми – люди різних поколінь, але між нами є потужний конект. Таке нестандартне поєднання дозволяє привносити щось унікальне у творчість та розкривати одне одного, по-новому, у спільних роботах”, – каже Каменських.

Джерело