![](https://www.rbc.ua/static/img/_/r/_rosiyski_viyskovi_gettyimages_1239356779_7e1bb41d69ad7fdbf9af6bc48777f6e5_1300x820.jpg)
Через системне спрацювання ППО в Маріуполі, окупанти перейшли в режим динамічного переміщення особового складу та складів БК в межах міста. Військові РФ використовують цивільних людей, масово заселяючись у житлові квартали.
“Намагаються зменшити кількість в Кальміуському районі переміщенням в Центральний та Приморський райони міста”, – повідомляє він.
Водночас окупанти продовжують активний рух в Бердянський напрям. Як зазначає Андрющенко, там зафіксовано понад 10 вантажівок з БК та щонайменше один комплекс дистанційного розмінування.
Також окупанти збільшили кількість потенційно військових баз в житловій забудові.
“В пріоритеті Приморський район через високу кількість колишніх гуртожитків посеред цивільної забудови. Знову активне використання тактики “живого щиту”, – підсумовує Андрющенко.