Новорічні подарунки: що потішить Зеленого Дракона?

Новорічні подарунки: що потішить Зеленого Дракона?

Що можна дарувати на рік Дракона

Дракони – непрості міфічні істоти, яких на відміну інших тварин-символів року немає у реальної природі. Вважається, що вони люблять скарби, розкіш та багатство.

Найвдаліший подарунок, звичайно, пов’язаний із господарем року – Зеленим Дерев’яним Драконом. Але не обов’язково обмежуватися лише сувенірами.

Одяг

Ваші близькі точно зрадіють, якщо ви поповните їхній гардероб стильним одягом із символікою Нового року, наприклад, светром із драконом. Що стосується кольорів, то краще обирати одяг зеленого, смарагдового і блакитного відтінків. А ось від темних кольорів, особливо чорного, бажано відмовитися: символу року подобаються яскраві кольори.

А якщо ви вирішите подарувати взуття, то ідеальним варіантом будуть актуальні моделі металевого чи сріблястого кольорів. На думку астрологів, саме ці кольори залучать удачу та щастя у Новому році.

Читайте також: У чому зустрічати Рік Дракона: «щасливі» та «нещасливі» кольори

Прикраси

Прикраси носять як жінки, і чоловіки. Тому це чудовий варіант для новорічного подарунка. Не зайве звернути увагу на дерев’яні прикраси.

При цьому прикраса має бути лаконічною. Від червоних ниток з кулоном краще відмовитись, оскільки червоний колір символізує Марс – планету війни.

Книжковий набір

Якщо серед ваших близьких є книголюби, такий варіант подарунка їх порадує. Чоловікам можна подарувати комікси чи книги з особистісного зростання, а дівчатам, наприклад, романи.

До речі, чудові ідеї для смачних новорічних подарунків як для сім’ї та друзів, так і колег ви можете знайти ТУТ. Крім того, ви дізнаєтесь, де можна купити та замовити доставку подарункового боксу в Одесі

Адвент-календар

Подарунки – це не лише приємно, а й дорого. Тому, якщо ви хочете трохи заощадити, зверніть увагу на адвент-календар. Насправді він не лише корисний, бо показує дату, а й досить кумедний. Людина, відкриваючи кожне віконце в календарі, знаходить за ним якусь приємну дрібницю – цукерку, печиво, іграшку чи побажання.

Сертифікат на навчання

Це дуже крутий подарунок, особливо, якщо ваші близькі давно хотіли записатися на якісь курси. Ви заощадите їм час на пошуки, а також збережете левову частку їхніх грошей.

А ще позитивно Дракон сприйме такі подарунки, як кімнатні рослини, посуд, предмети для кухні, особливо якщо вони зеленого кольору.

Ви також можете дізнатися, як красиво та оригінально запакувати новорічний подарунок

Що не можна дарувати на рік Дракона

Банальні подарунки

Відмовтеся від таких банальних подарунків як предмети гігієни – шампуні, мило, а також подарунків з різким запахом, наприклад, від парфумів. Міфічній істоті це точно не сподобається.

Свічки

Не даруйте подарунки, що мають будь-яке відношення до вогню, навіть його зображення. Вогненна стихія належить тільки Дракону, і він не потерпить, якщо хтось на неї посягатиме. Сюди можна віднести навіть ароматизовані свічки. Згідно з народними повір’ями, вони віщують швидкий похорон. Тому логічно, що від такого подарунка варто відмовитись.

Годинник

У Китаї вважають, що в рік Дракона не можна дарувати будь-який годинник – наручний, настінний, настільний. Адже годинник символізує час, що втік, і вважається, що такий подарунок може наблизити смерть приймача такого подарунка.

Ножі

Гострі та колючі предмети символізують сварки та нещасні випадки. Щоб уникнути негативних наслідків на весь рік, ножі не варто класти під ялинку як подарунок.

І ще: як відомо, часто дівчата дарують своїм обранцям шкарпетки. Але виявляється, такий подарунок обіцяє зради та відхід із сім’ї. І якщо ви не хочете, щоб ваш улюблений залишив вас, забудьте про такий подарунок як шкарпетки.

Вас також може зацікавити: Готуємо новорічний стіл та даруємо подарунки: знижки та акції в одеських супермаркетах

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.