Обручки з білого золота – вибір, який варто зробити

Обручки з білого золота – вибір, який варто зробити

Обручки доступні в широкому діапазоні форм, металів, розмірів, декорів. Напевно тому обрати цю символічні прикрасу дуже складно. Але варто пам’ятати, що обручка – це більше, ніж просто прикраса, це символ вашої прихильності один до одного і знак того, що двох людей чекає довгий, а головне спільний шлях. Ювеліри жартують що раз шлях довгий, то і обирати треба прикраси з металу який не боїться ні часу, ні моди, ні пошкоджень… і це безперечно золото. Але сучасні молодята обожнюють експерименти і класичні рішення на кшталт червоного чи жовтого голда їм не до смаку.

обручки з білого золота

Цю проблему легко вирішити бо майстри пропонують обручки з білого золота, які мають шикарний вигляд і здатні не тільки вписатися в будь-який образ а доповнити будь-який ансамбль коштовностей без створення ефекту перевантаження.

Напевно тому і сучасні чоловіки, і жінки обирають саме обручки з білого голда. Тим більше на сайті УкрЗолото представлений неймовірно різноманітний асортимент. Причому тут доступні моделі в різних цінових сегментах, що дозоляє підібрати дуже красиві моделі, які не стануть шоком для бюджету молодої сім’ї.

Ціна питання

Яка ціна обручки з білого золота? Складно сказати, бо ціна обручки з білого золота варіюється в залежності від якості, ваги, дизайну та наявності в кільці діамантів. Так, обручки доступні не тільки в золотому монохромі, а декоровані коштовними каменями. Крім того, мануфактури вже не обмежують покупців класичними «американками» або «європейками». Обручки можуть мати форму:

  • Кільця;
  • Корони;
  • Плоского ланцюжка;
  • Шайби.

Складність дизайну та насиченість декору впливає на вартість. Також для декорування можуть використовуватися такі техніки як діамантове гранування і гравіювання. Гравіювання додає обручкам індивідуальності, персоналізує прикраси. Замовити нанесення тексту чи особливих символів, зрозумілих тільки нареченому і нареченій, є можливість як на внутрішньому боці прикраси так і на зовнішньому.

Щоб вибрати розмір обручки з білого золота, важливо виміряти окружність пальця або діаметр кільця. Розмір пальця відповідає окружності кільця в міліметрах. Виміряти його можна у ювеліра, рулеткою або шнуром. Діаметр кільця відповідає відстані між двома краями кільця. Вийде виміряти його за допомогою рулетки та визначити розмір переглянувши таблицю розмірів кілець.

На сайті інтернет магазину UkrZoloto доступні моделі у різних виконаннях в плані дизайну, але і розмірна сітка теж дуже широка. Отож підібрати обручку з білого золота як для Неї так і для Нього не проблема. Унікальність цих моделей в тому, що вони прекрасно поєднуються з іншими коштовностями, годинником та аксесуарами і при цьому ці ансамблі не виглядають перевантаженими. Саме тому сучасні молодята обирають з задоволенням саме обручки з білого золота і носять їх не знімаючи.