Обстірл Харкова 30 травня – удар завдано по критичній інфраструктурі

Обстірл Харкова 30 травня – удар завдано по критичній інфраструктуріВ мерії зазначили, що дані щодо можливих постраждалих внаслідок обстрілу наразі уточнюються.

“Був удар по критичній інфраструктурі одного з районів міста. Інформація щодо постраждалих уточнюється”, – розповів Терехов.

Згодом начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив у своєму Telegram о 02:50, що “на цю хвилину – без постраждалих”.

“Інформація щодо руйнувань уточнюється”, – додав чиновник.

Пізніше мер Терехов уточнив, що у Харкові на місці “прильоту” сталася пожежа. Крім того, був перебитий газогін.

“Постраждали й навколишні будинки – бачимо багато вибитих вікон. Вранці буде поквартирний обхід – дізнаємось детальніше. На місці працюють усі відповідні служби та волонтери”, – написав він.

Що передувало

Раніше стало відомо, що у Харкові та районі пролунала серія вибухів через російські удари. Це відбувалося на тлі повітряної тривоги, оголошеної в Харківській області та в багатьох інших регіонах.

Як розповіли пізніше в Харківській ОВА, цієї ночі російські загарбники завдали щонайменше 5 ударів, і частина з них була по населених пунктах Харківського району.

Додамо, за словами керівника Малоданилівської громади Харківської області Олександра Гололобова, у громаді було щонайменше 4 вибухи.Джерело