Обстріли Ізраїлю – в США не змінили ставлення до операції ЦАХАЛ у Секторі Газа

Обстріли Ізраїлю – в США не змінили ставлення до операції ЦАХАЛ у Секторі Газа“Ми й далі не вважаємо, що велика наземна операція в Рафаху була б виправданою. Ми все ще не хочемо, щоб ізраїльтяни вклинювалися у Рафах великими підрозділами… І ми не бачимо цього на даний момент”, – сказав Кірбі.

Він також додав, що після удару Ізраїлю в неділю, “я не можу говорити про зміни у політиці” та підкреслив, що “це просто сталося”.

Кірбі повідомив, що Ізраїль планує провести належне розслідування, з якого можна буде робити відповідні висновки.

Додамо, що аналогічну позицію озвучили у Міністерстві оборони США.

“Ми все ще вважаємо, що події у Рафаху, і те, що роблять (ізраїльські військові. – ред.), має обмежений характер”, – сказала у вівторок заступник речника Пентагону Сабріна Сінгх.

Удар армії Ізраїлю по табору в Рафаху

Ізраїльська армія проводить обмежений наступ на місто Рафах на півдні Сектору Газа, де залишаються останні терористи й підрозділи угруповання ХАМАС, як напали на країну в жовтні 2023 року.

Ізраїльтяни продовжують наступальну операцію, попри заборону Міжнародного кримінального суду, що покликана зберегти життя цивільним людям.

В неділю, 26 травня терористи ХАМАС вперше за кілька місяців запустили вісім ракет з Рафаху по центральній частині Ізраїлю. ЦАХАЛ вдарила у відповідь та ліквідувала двох командирів терористичного угруповання. Однак бомби впали неподалік наметового містечка біженців, виникла пожежа, в якій загинули понад 40 палестинців.

Про те, як під удар Ізраїлю по Рафаху потрапив табір біженців та чим це загрожує – читайте в матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело