Одеські “Технарі” передали захисникам неба комплекти для виявлення “шахедів”

Одеські “Технарі” передали захисникам неба комплекти для виявлення “шахедів”


Про це повідомили у прес-службі Повітряного командування “Південь”.

Для ефективної бойової роботи на південному напрямку захисники неба отримали від волонтерів 50 пристроїв “Полоз” – винахід “Технарів”, що призначений для нічного виявлення, супроводу та підсвічування “шахедів”.

Читайте також: Як одесити створюють унікальну зброю для ППО, аналогів якій немає у світі (відео)

Як розповів співзасновник “Технарів” Геннадій Сульдін, передати “Полози” захисникам вдалося завдяки спільній роботі: тепловізори надав Фонд Сергія Притули, штативи профінансувала компанія “ІнтерХім”, а все інше зробили “Технарі”.

Завдяки цьому зараз 50 мобільно-вогневих груп ППО майже одночасно стали “зрячими”:

“Тепловізори “Полоз” дають змогу бачити шахеди на дистанціях до 2,5 км. Впевнене підсвічування “шахеда” лазерним випромінювачем – до 950 метрів. Цього повністю вистачає для реальних дистанцій ефективного 12,7 мм кулеметного вогню. Наші козаки добре бачать і впевнено збивають, і ми в них віримо”, – каже Геннадій Сульдін.

Раніше повідомлялося, що у штабі волонтерської групи “Технарі” кулеметники та військові ПЗРК проходять тренування на симуляторах ППО “Чайка”, щоб підвищити свої уміння та навички для вдалого полювання на російські “шахеди” та ракети.

 

Сообщение Одеські “Технарі” передали захисникам неба комплекти для виявлення “шахедів” появились сначала на Одеське Життя.Джерело