Одеські волонтери повідомили про масове вбивство собак, які перебували на перетримці

Одеські волонтери повідомили про масове вбивство собак, які перебували на перетримці

Про це повідомили волонтери громадської організації Animal SOS Odessa.

З’ясувалося, що у будинку проживала 54-річна киянка з неповнолітньою дочкою. Жінка брала собак на перетримку за гроші – власники тварин довіряли їй своїх домашніх вихованців.

Відомо, що жінка переїхала з Києва до Одеси три роки тому, звуть її Пацеївська Олена Станіславівна, яка іноді представлялася Олександрою Кладницькою. У Фейсбуці вона діяла під ніком Гюльнара Галустян, в інстаграмі s4vka_23.

“Брала тварин у опікунів, за оголошеннями, більшість породистих – вівчарки, басети, ретрівер, були і метиси, і безпородні. Вона вела активно сторінки в Інсті, часто на фото в обіймах із собаками та кішками, активно збирала на них гроші у різних групах , особливо іноземних”, – зазначили зоозахисники.

Деякий час людям, які довіряли жінці собак, вона надсилала фото та відео, на яких з їхніми тваринами все гаразд.

“Реальність виявилася страшною, за межами добра та зла – практично всі тварини зникли”, – кажуть волонтери.

Читайте також: На Одещині живодер жорстоко вбив собаку на очах у дітей

Перша до цього будинку поїхала волонтерка Лера Комісарова, вона ж вивезла перших врятованих собак до клініки та оголосила цю шокуючу історію масового вбивства тварин.

У понеділок, 25 грудня, на цю адресу було викликано поліцію та подано заяву за фактом жорстокого поводження з тваринами.

“На території знайдено тіла загиблих собак, на жаль, у такому стані, що експертиза неможлива і їх довелося відвезти на кремацію, одна з них – наш підопічний собака, врятований минулої зими з вулиці, і це величезний біль”, – розповіли зоозахисники.

На території було знайдено одного занедбаного собаку – його забрали.

“Вражають масштаби байдужості сусідів, які бачили те, що відбувається, але мовчали. У цьому пеклі, брехні та жорстокості також продовжує проживати дитина, яка бачить на власні очі всі смерті”, – зазначили в організації.

На даний момент живодерка поїхала на нову адресу, частину собак вивезла. Зоозахисники просять усіх, хто знає про місцезнаходження жінки, повідомити про це поліцію, а це допоможе уникнути нових жертв.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.