Паралімпіада-2024 – плавець Трусов завоював золото для України

У фінал 50-метрівки Трусов відібрався з результатом 27,31 секунди, що стало паралімпійським рекордом.

Вже у фіналі український спортсмен зміг покращити свій результат. Він досяг фінішу за 26,38 секунди. Такий показник є світовим рекордом.

Колумбієць Карлос-Даніель Серрано-Сарате, який посів друге місце, фінішував за 27,60 секунди.

Результати України на Паралімпіаді

Варто зауважити, що Трусов завоював для України вже 11 золоту медаль Паралімпіади. До цього в ході змагань спортсмен отримав три “срібла”.

При цьому “золото” Трусова стало другим для України протягом дня. Перше отримав плавець Ярослав Денисенко у запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S12.

Результати України за вівторок, 3 вересня, – у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.