Переговори Росії та України запропонували провести в Братиславі

Переговори Росії та України запропонували провести в БратиславіЄвропейським політикам необхідно активізувати дипломатію для завершення війни в Україні, і в разі необхідності, мирні переговори можна буде провести в Братиславі.

Він уточнив, що перед європейськими та словацькими політиками стоїть фундаментальне завдання щодо забезпечення миру в Україні.

І одразу ж додав, що в разі потреби запропонує для “мирних переговорів” і Братиславу, яка має, за його словами, досвід проведення подібного саміту.

“Давайте поговоримо про припинення вогню, про мирні сценарії, давайте активізовувати дипломатію і сприймати зброю як останній засіб”, – сказав президент.

Позиція чиновників зі Словаччини щодо війни в Україні

Від самого початку Словаччина активно підтримувала Україну в її обороні від російської агресії та передавала військову допомогу для ЗСУ.

Однак потім до влади прийшов прем’єр-міністр Роберт Фіцо, який відмовився допомагати Україні зброєю і став частіше говорити про необхідність проводити “мирні переговори” з Росією.

А на початку квітня президентом Словаччини обрали соратника Фіцо Петера Пеллегріні, який також висловлюється за “дипломатичне вирішення” війни в Україні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело