Плитоноски та берці: як екіпірування військовослужбовців впливає на їх ефективність та безпеку

Плитоноски та берці: як екіпірування військовослужбовців впливає на їх ефективність та безпеку

Обидва ці елементи екіпірування, як ніякі інші, через свою вагу або непродуману конструкцію, здатні різко знизити здатність військовослужбовця активно пересуватися і маневрувати на полі бою.

Роль плитоносок у військовому екіпіруванні

Плитоноска є однією з найважливіших систем захисту військовослужбовців від кульових та осколкових поранень. В основному це тканинний жилет, що одягається на верхній одяг. Він виконує функції чохла для броньованих плит, а також може постачати кишені та різні кріплення для підвісу допоміжних речей.

Вивчити асортимент та купити плитоноски, а також масу іншого армійського спорядження в Україні можна в інтернет-магазині «Мілітарка» за посиланням: https://militarka.com.ua/amuniciya/razgruzochnye-jilety/plitonoski.html

Однією з ключових вимог до плитоносок є її анатомічна форма, здатність розвантажувати вагу і не перевантажувати спину в процесі носіння. Таким чином знижується навантаження та зберігається ефективність пересування навіть в екстремальних умовах.

Плитоноски для військовослужбовців

Плитоноска або розвантаження виготовляється з високоякісних матеріалів. Залежно від її вартості можуть застосовуватись: кордура, оксфорд, нейлон та інші сучасні синтетичні матеріали. Це легкі та міцні тканини, які легко витримують високі навантаження та агресивні умови експлуатації.

Берці: роль взуття у військовому екіпіруванні

Берці – багаторазово посилене взуття, яке може відрізнятися дизайном і матеріалами, здатне витримувати екстремальні умови експлуатації.

Якісне армійське взуття та берці в асортименті завжди доступні в інтернет-магазині «Мілітарка». Вивчити асортимент та купити берці бренду LOWA, а також масу іншого армійського спорядження в Україні можна за посиланням: https://militarka.com.ua/obuv/bercy/shopby/brend-lowa.html

На полі бою бійцям дуже часто доводиться пересуватися та маневрувати між захисними спорудами, тому взуття для військовослужбовців відіграє таку ж важливу роль, як і бронежилет.

берці для військовослужбовців

Взуття для військових має забезпечувати підтримку стопи, стійкість на нерівних поверхнях при виконанні різних бойових завдань, знижувати втому ніг та мінімізувати напругу під час тривалих періодів носіння. Таке взуття повинне захищати стопи від можливих травм, пов’язаних із гострими чи ударними об’єктами.

Тому берці для військових проектують з урахуванням експлуатації у різних умовах бойових операцій: від гірських ландшафтів до міських вулиць у широкому діапазоні кліматичних та умов. Вони виготовляються із міцних та зносостійких матеріалів, таких як високоякісна шкіра, нейлон або інші сучасні синтетичні матеріали.


*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.