Працівники ТЦК збили чоловіка на велосипеді у Львівській області

Працівники ТЦК збили чоловіка на велосипеді у Львівській областіУ Львівській області працівники місцевого територіального центру комплектування на автомобілі доганяли чоловіка, який тікав від них на велосипеді. У результаті сталася незначна ДТП. Відео інциденту оприлюднили у мережі.

“На прохання військовослужбовців РТЦК пред’явити документи, громадянин почав викрикувати нецензурну лексику, ображати військовослужбовців, поводитися зухвало та агресивно. Далі громадянин почав втікати на велосипеді”, – розповіли у ТЦК.

Там зазначили, що військовослужбовці, які були задіяні в групі оповіщення, є учасниками бойових дій і на службу в РТЦК переведені з бойових частин. “Не впоравшись з емоціями”, вони вирішили переслідувати втікача. Відтак догнали й намагалися перегородити йому шлях. Однак тому вдалося втекти.

“Нагадуємо, всі громадяни призовного віку повинні носити з собою військово-облікові документи й пред’являти їх на прохання поліції чи військовослужбовців ТЦК”, – додали у військкоматі.Джерело