Прориви магістрального трубопроводу у Києві – рокуратура відкрила провадження

Прориви магістрального трубопроводу у Києві – рокуратура відкрила провадження“За процесуального керівництва Київської міської прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом можливої розтрати бюджетних коштів під час капітальних ремонтів магістральних трубопроводів у Києві”, – йдеться в повідомленні.

Як встановило слідство, з 2019 року по теперішній час службові особи КП “Київтеплоенерго” неодноразово здійснювали капітальний ремонт, заміну магістрального трубопроводу та проводили гідравлічні випробування по вулиці Антоновича у столиці.

Це надалі призводило до регулярних проривів та аварій: у 2019, 2020, 2021, 2024 роках.

Як пояснюють у прокуратурі, “Київтеплоенерго” з 2019 року реалізовує Програму модернізації столичних теплових мереж, на яку також виділив кошти Європейський банк реконструкції та розвитку.

“Так, за час реалізації цієї Програми було проведено повну реконструкцію понад 300 км тепломереж в місті Києві”, – повідомляють службовці та зауважують, що водночас 14 та 15 травня цього року двічі відбувався прорив даного магістрального трубопроводу.

Фото: проведення слідчих дій Київською міською прокуратурою (t.me/kyiv_pro_office)

Ремонти теплоджерел у Києві

Нагадаємо, минулого року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, та на придбання пересувних котелень.

Також у столиці провели оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело