Робот-пилосос: як обирати якісну техніку?

Робот-пилосос: як обирати якісну техніку?

Обираємо робот-пилосос залежно від типу прибирання

Роботи-пилососи віднесено до групи розумних пристроїв. І не дарма, адже вони оснащені спеціальними датчиками, які дозволяють їм розпочати роботу в установлений час та без допомоги людини прибрати підлогу. При цьому, завдяки системі датчиків, пилосос спокійно обходить усі перепони, «бачить» сходи та стіни, що дозволяє йому ефективно працювати без падінь та ушкоджень. З детальним описом та технічними характеристиками роботів-пилососів можна ознайомитися за посиланням: https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/roboti_pilesosi_xiaomi.html.

Залежно від типу прибирання, яке можуть здійснювати роботи-пилососи, їх розділяють на три групи:

  • Пилосос для сухого прибирання. Такий пристрій добре виконає завдання з прибирання пилу та бруду у домі, але він не зможе провести вологе прибирання. Обираючи такий пристрій, експерти радять звернути увагу на потужність всмоктування. Якщо в кімнатах поверхня з ламінату або кахлів, то підійде будь-яка потужність, навіть мінімальна. Якщо ж в домі є килими, то краще купити пилосос з великою потужністю.
  • Пилосос для вологого прибирання. Цей робот коштує дещо дорожче, ніж пилосос для сухого прибирання, але він не тільки збере пил, а й відмиє липкі плями на підлозі та проведе вологе прибирання. Під час покупки перше, на що треба звернути увагу, — об’єм місткості для води. Саме від цього показника залежить площа покриття, яку він зможе обробити за один раз та час, який буде затрачено на прибирання.
  • Пилосос з турбощіткою. Купуючи такий пристрій, точно можна бути впевненими в тому, що він відмінно усуне пил та бруд з килимів та м’яких меблів. Завдяки тому, що на турбощітці є щетинки, які рухаються, вона дуже добре розрихлює пил та бруд і відмінно прибирає їх. Таким чином досягається ефект глибокої очистки.

Робот-пилосос

На які параметри треба звернути увагу?

Кожен робот-пилосос має свої технічні параметри. Купуючи додому нового помічника, обов’язково треба звернути увагу на:

  1. Габарити пристрою. Обираючи діаметр пилососа, треба зважати на те, у якому приміщенні він працюватиме. Якщо кімнати невеликі та в них багато меблів, то краще обрати моделі невеликого діаметра. Тоді ви будете впевнені в тому, що пилосос зможе дістатися у кожен закуток. Якщо ж кімнати великі й просторі, варто обирати пилосос більших розмірів. Він виконає прибирання за коротший час.
  2. Рівень шуму під час роботи. Цей параметр особливо важливий, якщо плануєте, щоб робот робив прибирання вночі. Якщо вдень, то будь-яка модель стане в пригоді. Найтихіші пилососи продукують під час роботи шум, який відповідає 50 децибелам. Але оптимальним також вважаються варіанти з рівнем шуму 60-70 децибел.
  3. Датчики. Сучасні роботи-пилососи оснащені настінними маячками, які дозволяють їм «бачити» стіни та об’їжджати їх. Також вони допомагають пилососу рухатися з кімнати в кімнату. А ще на роботах-пилососах установлено спеціальні датчики для килима. Коли пилосос потрапляє на килим його робота змінюється. Він починає працювати інтенсивніше, щоб добре очистити нову поверхню. Датчики бруду допомагають пилососу «зрозуміти», яку частину кімнати треба очистити повторно. Завдяки показникам рівня батареї, пилосос може самостійно відправитися на зарядний пристрій, якщо заряду залишилося замало.

*на правах реклами



Джерело