Росія оголосить мобілізацію до кінця 2024 року, вважають експерти

Росія оголосить мобілізацію до кінця 2024 року, вважають експертиОсію 2022 року Росія вже оголошувала про мобілізацію 300 військових. Однак тоді це викликало серйозні хвилювання в російському суспільстві. Тому з того часу російське командування намагалось заманювати чоловіків на війну вмовляннями підписати контракт.

За попередніми даними, таким чином Росія щомісяця могла вербувати близько 30 000-40 000 солдатів. Всього, минулого року росіяни могли завербувати понад 385 000 солдатів.

Попре те, що росіяни зазнають значних втрат на фронті, російська армія зараз на 15% більша, ніж на момент початку повномасштабного вторгнення в Україну 2022 року. У збільшенні чисельності зіграли ключову роль розміри зарплати російських військових.

У матеріалі вказано, що Росія для збереження переваги на полі бою може незабаром вийти за рамки усталеної стратегії набору кадрів. Це пов’язана з нестачею людей для нового великого наступу.

“До кінця цього року або початку наступного року нова хвиля часткової мобілізації стане неминучою”, – сказало журналістам джерело.

За його словами, російська влада все ще готова пожертвувати деякими оперативними успіхами на фронті, щоб росіяни менше стикалися з війною.

Ситуація на фронті

З початку травня 2024 року Росія почала спроби повторного наступу по всій лінії фронту в Україні. Однією з найгарячіших точок є Харківська область, зокрема – місто Вовчанськ.

При цьому українська розвідка вважає, що атаки росіян у Харківській області не є повноцінним наступом.

У своєму наступі Росія не цурається “м’ясних штурмів”, таким чином окупантам вдалося захопити Авдіївку.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело