Росіяни атакували село Моначинівка Куп’янського району переробленою ФАБ-1500

Росіяни атакували село Моначинівка Куп’янського району переробленою ФАБ-1500“Здригнулося все навколо, ніби розпочався землетрус. Одним ударом знищена ціла вулиця. Відчути та побачити таке довелося мешканцям села Моначинівка. По людях та їхніх хатах ворог запустив надпотужну зброю – фугасну авіабомбу, вагою в півтори тони”, – йдеться в повідомленні Болвінова.

Він зауважує, що в даному прикордонному селі залишилося не більше сотні місцевих жителів і не було жодного військового.

“ФАБ 1500 росіяни обладнали спеціальним модулем, щоби бомба могла планувати в повітрі після пуску з літака”, – пояснив слідчий.

Він підкресли, що озброєння такої потужності проти населення Харківської області росіяни використали вперше.

“Єдине, чого вони змогли досягти, – зруйнували селянам будинки та вбили 88-річну жінку. Її тіло діставали з-під завалів після удару”, – йдеться в повідомленні.

Фото: знищена вулиця військами РФ у селі Моначинівка Харківської області (www.facebook.com/Сергій Болвінов)

Обстріли Харкова

Зауважимо, обстріли Харкова та області розпочалися з перших годин повномасштабного вторгнення Росії в Україну наприкінці лютого 2022 року. З того часу місто зазнає регулярних бомбардувань та обстрілів з боку російських військ.

Протягом цього часу Харківська область стала однією з найбільш постраждалих від агресивної війни РФ. Багато житлових будинків, шкіл, лікарень та інших цивільних об’єктів зруйновані або пошкоджені.

Нагадаємо, що 5 травня 2024 року російські окупанти завдали авіаудару по Шевченківському району Харкова. Внаслідок обстрілу були пошкоджені житлові будинки, приватні будівлі та автомобілі.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело