![](https://www.rbc.ua/static/img/_/p/_priziv_viyskkomat_gettyimages_1238707739_d1b2f43b48f72be969760cf050143375_1300x820.jpg)
У Маріупольському районі почали видавати розпорядження про постановку на військовий облік учнів 2007 року народження. Зокрема, подібний документ видали відділу освіти одній з “адміністрацій”.
Згідно з документом окупаційної “адміністрації”, з січня 2024 року усі учні 2007 року народження мають з’явитися до військомату, щоб стати на облік.
“А отже – є небезпека їх мобілізації”, – зауважують у повідомленні.
Також у Маріупольській міській раді нагадують, що раніше російський диктатор Володимир Путін доручив провести осінній призов росіян 2024 року з використанням єдиного реєстру військовозобов’язаних.
“Тож загарбники шукають можливості мобілізувати якомога більше людей, особливо – з окупованої території”, – наголошують в повідомленні.